Fotolar geldi

tyler

Member
yazıları tam okuyamadım ama yerin çok güzel yahu..

"Ustam tamda çizdiğin yerde boşluk var ama girişi bulamadık resimdeki buradan yazan kısım da toprak var ordan başlamayı düşünüyorum geri kalan yerler gene kaya"

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
"Ustam tamda çizdiğin yerde boşluk var ama girişi bulamadık resimdeki buradan yazan kısım da toprak var ordan başlamayı düşünüyorum geri kalan yerler gene kaya"
Hayırlısı inşallah

azzem

Bilgili Üye
tyler Tatarın işaretlediği yerin yönlerini göstererek resim atarsan fikir oluşabilir

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Bir de karşı yamaçtan ve alt dere eteğinden yakın resimler alabilirsen belki de aşağıdan tünelle bağlantı vardır. Bakmakta fayda var diye düşünüyorum. Selametle

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardesim boslugu neyle aldiniz. Kayanin az acigindan odanindisindan guney yamacinadogru birhat cizerek cubukla uzerinden geverseniz girisi yakalayacaginizi umuyorum. Ayrica calisma yaptiginiz yeri resimde isaretleyebilirmisiniz. Kayanin sifirindanmi calismaya basladiniz. Selametle INSALLAH c.c

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ayrica guney yamacindan giris yakalayamazsaniz sirtinizi guneye verip kayalari toprakla birlesen yerinden uzakve yakin resimleyin kardesim.

poseidon2023

Uzman
dikkat edin içine düşmeyin çoook derin olmuş

Allah iylini versin emi

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu calisilan yerde tesbitte bulundunuzmu ve neye gore calisma yaptiniz ustam. Genis acili isaretleri ve caisilan yerin resmini i cekmediyseniz gittiginizde cekermisiniz. Selametle

tyler

Member
üstatlar yardımcı boşluk tespiti yaptıgımız yerın etrafının neresini kazsak kayaya denk geliyoruz yukardan hilti ile çalışsak başara bılırmıyız ACİLLL