Fotolar geldi

poseidon2023

Uzman
Allah iylini versin emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

yahu orda her yer boşluk cubukla boşlugu buluyon niye tüneli bulamıyon

SUSMUŞ35

Member
Ekli dosyayı görüntüle 152473kardeşim kolay gelsin sarı ile işaretlediğim yerde işlem yapmışsın önce orayı devam et 2-3 metre gidiyorsa gitmiyorsa kırmızıyla işaretlediğim gibi doğu veya güneydoğudan tünel ara kardeş kolay gelsin

poseidon2023

Uzman
şimdi masadan atcam kendimi aşarıya gelem ben bulayım yahu ilk baştan başla okumaya anlatıyor

kabakburgiba

Operatör
Ekli dosyayı görüntüle 152477alacağını alanlar almış zaten.belkide en kolayı idi.yoksa başarabilecekleri iş olsa bırakırlarmı dağın başı.ümidini kırmak istemem ama.buradan vazgeç,beklemeye al.bi çubuk dahi yok.kazma kürek balyoz.yok yok vazgeççççç.@posedion ustam kas yaparsınız dedi. bende aynısını derim. burda tecrübe gerek.imkan gerek,maddi olarak masraf gerek. en kolay burada yapabileceğin iş nemi senin. önce iyi bi risini bulacan.tesbitini yaptıracan.ondan sonra delip tesbitini yapacan.aşağısını güzel bi görüntüleyecen.buraya kadar yapacağın masraf 15 bin tl.civarı.ondan sonrasını sen düşün.marş marş mezar alanlarına,basit mezar bulabilirsen oda sana yeter. 2 m bi şiş ,çubuk ,kazma kürek.anlatabildiğimi umuyorum.bu yazdıklarım hoşuna gitmez ama.yinede sen bilirsin.

Kocadağ

Member
Ekli dosyayı görüntüle 152545

arkadaşım işaretlediğim yeri giriş olarak yoklama şansınız varmıdır birde aşağıdan yani uçurumun olduğu yerden yukarıya doğru bi kaç resim atsaydınız daha fazla yorum ve fikir alırdınız

tyler

Member
Bu yaz tekrar inşallah bölgedeyim giriş bulmayı ümit ediyorum gelebilecek varsa buyursun üstatlar

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
sunak ve etrafını kırmışsınız bravo
o kadar hatırlatma havaya yapılıyor demek ki