Frekanslı Çubuklar şeması ve Pistol Dedektör Videosu

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Hocam bakın benim mesleğim elektrik/elektronik.
Devre şemanıza da baktım proteustaki simülasyonunuzu da inceledim.
Bir exper sahte bir sikke gördüğünde ne hissediyorsa ben de sizin ekipmana bakınca aynı şeyi hissediyorum.
Gerçekten amatör ve birşeyler yapma arzusunda olan biriyseniz size tavsiyem bundan bir cacık olmaz, boşa zamanınızı harcamayın demek olacak.
Yok inatla bu mevzuda ısrar edecek olursanız hakkınızda pekte iyi düşünülmeyeceğini bilmenizi isterim.

humhum

Member
Kardeşimmmmm can cannnn.

Yanlış anlama beni , çubuk konusunda net bir karar aldım yazıyı görsele dökmeyen üyelere çubuk konusunda katılım sağlamasına müsade etmiyorum. Çok fazla bilgi kirliliği var. Herkes bulduğunu cihaz yaptığını çubuk yaptığını iddia ediyor ve süslü fizik lafları ile kafalara ütü yapıyor. Ben net adamımdır. Buradaki %99 üye fizik mizik jeo Neo frekans atom çekirdek falan anlamaz. Anlamak içinde ayıracak zamanları yok. Bize netice lazım. Şöyle olduğu vakit kabul görüyor...

Ön yazı .
İddia ettiğin konu ile alakalı detaylı yazı.
Cihaz yada çubuk görsel.
Çalışma prensibi.
Kullanım şekli.
Arazi uygulama ve sonuç. Videolu gösterim. Neyi bulduğunu iddia ediyor isen onun çıkarılma anı.

Bu şekilde olursa kabul görür ve sağlıklı olur. Varsa yaptığın cihazın bu kalemleri cevaplayacak meziyeti yap sunumunu . Bakalım iddia ettiğin durum kendini kanıtlıyor ise , hemen sitedeki bütün çubuk ve alan tarama konularını kalıcı olarak silip açtığın konuyu en başa sabit konu yapıp cihazı satmak istersen mevcut üyelere konu altına ben referans olacağım sana. Yeter ki bulsun , vatandaş gerçekten çalışan cihaz sahibi olsun Romalıların içinden geçsin . Her türlü destek veririm.

Rast gelsin inşallah.
Turko Kardeş inan en az 3 veya 5 yıldır Çubuk sistemi ile ilgilenmiyorum , ama yıllardır üzerinde bilimsel araştırmalar yaptım ve sizlere o bilgileri aktarıyorum , benimkilerin verimlilik oranı %60-70 ancak beni %100 tatmin etmiyor , ama hedef varsa da kaçırmıyor burada tek önemli olan kullanılan frekansdır , onu da forumda paylaştım zaten , zamanında çok fazla Test ve deneme yaptım , tespit edilen noktaları bir de benim çok uzaktan algılayan İyonic cihaz ile de baktığımda aynı noktayı verdiğini gördüm , Benden kazı Videosu istiyorsun , ancak ben şahsen hiç bir zaman kazı işine katılmıyorum , bir beklentim de yok , İyi bir Elektronikçi olduğumdan Bilimsel yönünü yada tepkilerini inan meraktan yapıyorum , dediğim gibi bu basit sistemi bıraktım Videosunu sizlerle paylaştığım uzaktan PD sistem ile
ilgileniyorum şimdi , çünkü Mineral algılama yok ,Korozyonlu Demir algılama yok , harika bir sonuç bana göre ,
Herkesin kendi ilgisine saygım var , illaki Çubuk kullanacam diyen olursa ( benim Frekanslı), beni boş iddaa lar ve suçlamalar ile oyalama yerine sistemin tam olarak çalışma prensibi ile alakalı , soru sorarak bilgi edinmeye çalışılsa
daha yararlı olur , ancak forumda Saygı yerine bazı kaba yazılar ortamın heyecanını öldürüyor , sizler buna bir düzen Getirebilirsiniz .

humhum

Member
Neyi nasıl algılıyor kafam karıştı, fasulyeleri mi yoksa biberleri mi ?
Eğer Dikkatli bakarsan fasulye veya Biber yerine Her taraftan çevresel olarak aynı noktada ses verdiğini görürsün ,
oradaki 3 Adet Gümüş Yüzük 10 Yıl once 40 cm derinliğe kendim gömdüm , tabii sistemin çalışma prensibini
öğreneceğine Dalga geçmeyi tercih ediyorsun , belesin ki bu bir eksikliktir ve acilen telafi etmen gerek .

METH

Yeni Üye
"Benden kazı Videosu istiyorsun , ancak ben şahsen hiç bir zaman kazı işine katılmıyorum , bir beklentim de yok , İyi bir Elektronikçi olduğumdan Bilimsel yönünü yada tepkilerini inan meraktan yapıyorum"

Ben defineci değilim , elektronik işine bakıyorum mu dedi arkadaş ben mi yanlış anladım. Taşa toprağa deymem deyene satar yoluma bakarım gibi gibi

humhum

Member
Hocam bakın benim mesleğim elektrik/elektronik.
Devre şemanıza da baktım proteustaki simülasyonunuzu da inceledim.
Bir exper sahte bir sikke gördüğünde ne hissediyorsa ben de sizin ekipmana bakınca aynı şeyi hissediyorum.
Gerçekten amatör ve birşeyler yapma arzusunda olan biriyseniz size tavsiyem bundan bir cacık olmaz, boşa zamanınızı harcamayın demek olacak.
Yok inatla bu mevzuda ısrar edecek olursanız hakkınızda pekte iyi düşünülmeyeceğini bilmenizi isterim.
Lütfen saygı duymadığınız birisine Hocam diye hitap etme , senin mesleğin Elektronik dir diyeceğim yok , ancak
bende hemen hemen Elektroniğin her dalında uzman olan Professionel Elektronikçi yim , madem Elektroniği iyi biliyorsun , yayınlamış olduğum şemayı incele ve o devrede ne yaptığımı yani devrenin çalışma mantığını söylermisin bana , çünkü bu devre Yıllardır verimli bir şekilde çalıştı ve çalışıyor , tabii işi bilene göre . Boş tartışma oğren derim.

humhum

Member
"Benden kazı Videosu istiyorsun , ancak ben şahsen hiç bir zaman kazı işine katılmıyorum , bir beklentim de yok , İyi bir Elektronikçi olduğumdan Bilimsel yönünü yada tepkilerini inan meraktan yapıyorum"

Ben defineci değilim , elektronik işine bakıyorum mu dedi arkadaş ben mi yanlış anladım. Taşa toprağa deymem deyene satar yoluma bakarım gibi gibi
Bu forumda benim Satış ile ilgili bir sözüm yada bir E-mailim yada Telefonum veya herhangi bir irtibat noktam varmı ki Bilgi , Beceri yada Araştırma paylaşınca hemen Satışa bağlıyorsun sen .
Senin kafada epey kişi var burada , başka Türk forumlarında da var , sizinle boş tartışacak ne niyetim var ,
ne de Zamanım ,
Bir Yetişkin gibi soru sorarsanız cevaplarım , iddia ve saçmalıklara cevap vermiyecem artık .

METH

Yeni Üye
Bu forumda benim Satış ile ilgili bir sözüm yada bir E-mailim yada Telefonum veya herhangi bir irtibat noktam varmı ki Bilgi , Beceri yada Araştırma paylaşınca hemen Satışa bağlıyorsun sen .
Senin kafada epey kişi var burada , başka Türk forumlarında da var , sizinle boş tartışacak ne niyetim var ,
ne de Zamanım ,
Bir Yetişkin gibi soru sorarsanız cevaplarım , iddia ve saçmalıklara cevap vermiyecem artık .
Heybetini gizli tut yiğidim,ürkütüyorsun :) Bu kadar asabiyet bünyeye zarar mazallah kalpten gidersin