Garrett Dedektör İş Yapar mı

mezarciBaba

Engellendi
Selamun Aleykum Hayırlı Aksanlar Degerli Arkadaslarım
Bu dedektör iş yapar mı Bir Abim Satıyor Ve Kac para eder bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden tesekkurler.. Yurt dısından gelmiş çipi söökülmemiş mi ne oyle bi kelimede gecti konusmada Ama nedir bilmiyorum

Hoplit

Bilgili Üye
bu konuyu görünce üye oldum bu cip sökme nedir yaaa yalanın daniskası, bunu sıfırı 1.400 civarı buda eldense 800 lira ver tamam iş yaparmı yapar üç beş para toplarsın.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Bendede aynisi var arkadasim.kullaniyorum..hafiftir salmasi kolaydir..ayirimi guzeldir.derinligi fena degildir..piyasada ikinci elini 750 civari alabilirsin..

Balbun

Yeni Üye
Gareetin hangi modelleri daha etkılı arkadaşlar

battalbey

Yeni Üye
Çip sökme falan yoktur klonlama vardır =)
Hangi firma x ülkede bu derinlikte ötsün y ülkede bu derinlikte görsün diye sacma bir strateji yürütürki. Bunu distribütörler sağolsun 1 tane fabrikasyon 15 tane klon olarak piyasaya surdugunu ve Ahmetın dedektörü 1 metreden goruyor Mehmetin dedektörü yahu neden 40 cm den gördü diyenlerin cevabı sanırım. Hakkı ıle satıs yapan firmalara sozum yok...

Son düzenleme:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Böyle bir durum söz konusu olabilir. Daha önce benim cihazda aldığım derinlikler belliydi ama aynı cihazı kullanan başka kişilerin o derinliklere hiç inemediklerini okudum. Şimdi çip olayını duyunca biraz kıllandım. Benim eski cihaz Garrett 2500 gtı dı ve aldığım kişi direk yurtdışından geldiğini söylemişti. Bunu takas la 2000 saydırıp sattım adam ilk başlarda 2500 e satıyordu ve 3 ay sonra adam cihazın fiyatını 3500 olarak değiştirmişti. Aynı cihazdan elinde vardı ama o cihazları 1500 2000 arası satıyordu. Enteresan.

Bulgaristanlı

Yeni Üye
Ben garrett ace 400i kullanıyorum çok memnunum. Sandık gibi büyük bir cismi 80-90cm. görüyor. Tavsiye ediyorum...

CANADALI

Aktif Üye
İş görmeye görür ama şu var işte ne kadar ekmek o kadar köfte mevzu sonuçta garret olsun başka marka olsun çok modelin alt modeli var.
Zamanında bir yerde okudum eleman garret almış kullanmış işte demiş ya istediğim gibi çıkmadı.Peki ne çıkacaktı kardeşim.
Bundan sonrasını iğneleyici yazalım bakalım kaç kişi alınacak.
Şimdi olay şu adam çok büyük beklenti içindedir 1000-1500 TL para verir evet efendim marka garrett-minelap-whites-teknetics vs bir sürü marka varda.

Mesele şu bunların adı üstünde metal dedektör yani toprakta gördüğü göreceği her metale öter hal böyle olunca ya işte çiviye ötüyor nala ötüyor falanda filan kardeşim mesele ötmesi değil mesele senin o sinyal olayını çözmen ve öttüğü zaman ahanda çiviye öttü demen ve kazmaman.Sonuçta çoğunun beklentisi ramac gps radar gibi bişey bekliyorlar sanırım performans olarak sanırım yani..

Geçen biri ile sohbet ediyoruz kamil kardeşin biri gitmiş şahin almış fiyat 4.250-TL ye ya o sorunu var bu sorunun var der durur.
Bende dedim lan 4.250-TL ye almışsın daha ne bekliyorsun mübarek.Sen bunu Ferrari-lamborghini mi zannettin yani saate 340 km hızı göreceğinimi sanıyorsun diyince sus pus oldu………….