Garrett Dedektörleri Ülkemize Çip'siz mi Gönderiyolar ?

SeyyarTayyar

Yeni Üye
Selamun Aleykum, Garrett Ace 400i almayı düşünüyorum, fakat ülkemize çip'i sökülmüş Garrett dedektörleri gönderiyolarmış. Garrett ace 400i çip'li 1.5 metre, çip'i sökülmüş aynı dedektör 40cm-50cm'de kalıyomuş. Böyle bir şey var mı ? Dere, tepe, dağ, taş, tarla, takka, tılsım demeden gece gündüz avare gibi gezen cılgın dedektörcüleri bi aydınlatın yaw. Bir ata sözü va; Azim ile ıkınan mermeri delee diye, vallaha ıkına ıkına dağ taş kaya kalmadı yaw.
:200::200:

Son düzenleme:

Herkan

Member
Artık kalanlar 7 metre ve uzeri kardes o yuzden cipli olsa ne olur olmasa ne olur

H. Y. Ş

Member
Mantıklı gelmiyor. Neden minelab gpz 7000 kapasitem varken (45 bin tl), 40-50 cm i ancak görebilen cihaz yapıp 2 bin tl civarı satayım ki?
Gpz 7000 1 tl yi 1 meyreden görüyor ve 3 gün önce arkadaşın 400i için birkaç hava testi yaptım. 1 tl yi 16 cm den, 12 cm çaplı çanak içi toplu parayı 70 cm den gördü.

Hostia

Moderatör
Moderatör
dedektör teknolojisinin kendi şeytanları tarafından üretilen yalan.

karşılıklı yalanların havada uçuştuğu dönem geldi aklıma.

yerli üretici firmalar kendi dedekötörünü alsınlar diye yurt dışından gelenleri cipi sökülüyor yalanı satardı. yurt dışından getirip satanlarda yerli üretime güvenmeyin türkler dedektör yapmasını bilmiyor bunlar avrupa diye satardı. altı üstü 2 bobin bi sargıdan oluşan dedektör. millet bunları evde yapıyor yaw.

yalan arkadaşım yalan böyle bişey yok. vlf dedektörler en fazla 25 cm den tek para alır, şimdi son modeller mesela garret at max 30,35 cm den alır bu dünyanın her yerinde aynıdır.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Santim metre davası değilde tartışma konusu. Acaba çip ve yazılım. Kollukkuvvetlerine. Sinyal yolluyomu. X. Durumlarda... Komplo teorisi. Değilde. Bir acaba yaanii