geoplaner

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Nedir bu Yolcu

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
sanırım yine uydudan tespit geyiği mayhem
hatam varsa düzeltir misin yolcu_37

yolcu_37

Member
usta geyik veya gercek ne fark eder.varsa bildiğin soyle yoksa yoruma gerek yok.ben uydu vs yazmadım sadece geoplaner yazdım.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
usta geyik veya gercek ne fark eder.varsa bildiğin soyle yoksa yoruma gerek yok.ben uydu vs yazmadım sadece geoplaner yazdım.
geyik olan uydudan tespit
gerçek olansa geoplaner

tamam yorum yok geyiği bi kenara bırakalım
kısaca geoplaner ne işe yarar ne amaçla kullanabiliriz

Nil

Engellendi
açılan konuyada yorumlar ile alay etmek dalga geçmek yasak normalde ama konu böyle olunca ona bile göz yumuluyor

yolcu_37

Member
hayır anlamadıgım işaret paylaşılır yada başka bişe ses cıkarılmaz ama buna neden ses cıkarılır anlaadım.ben hayallerle yasamayı seven biriyim usta.o yuzden hayallerler yasayan insanlara yardım etmeyi seviyorum.bunu arayan hayalcı arkadaslar eminim vardır.

yolcu_37

Member
bu arada uydudan tespit demek bile ne kadar yanlış dusunuldugune delalettir. buna koordinat sistemiçalışması diyelim daha iyi.uydudan tespit deyince insanlarda yanlış anlıyor.ayrıca buna kimse garanti dememiş simdiye kadar.bu konu ile ilgili bu sayfada 168 sayfa forum ve buna benzer yazılar okudum.ama kimseyle alaycı tavırla konusmadım.isteyen inanır isteyen inanmaz.ama arastıranada saygı olunması lazım.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Usluba uygun bir şekilde herşeyi eleştirebilirsiniz. eleştiri sınırını aşıp, alay etme,tartışma, hakaret boyutuna ulaşırsa yönetim müdahale eder. _Mithra_ arkadaşımız başta yanlış bir kelime kullanmış olsada sonradan ne demek istediğini açıklamış ve yanlış anlaşılma ortadan kalkmıştır. Konuda müdahale edecek bir durum yok @Nil hanım. iyi formlar.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
bu arada uydudan tespit demek bile ne kadar yanlış dusunuldugune delalettir. buna koordinat sistemiçalışması diyelim daha iyi.uydudan tespit deyince insanlarda yanlış anlıyor.ayrıca buna kimse garanti dememiş simdiye kadar.bu konu ile ilgili bu sayfada 168 sayfa forum ve buna benzer yazılar okudum.ama kimseyle alaycı tavırla konusmadım.isteyen inanır isteyen inanmaz.ama arastıranada saygı olunması lazım.
arkadaşım üstte gerekli açıklamayı yaptım konu şahsi değil yöntemedir uzatmaya da gerek yok sanırım
varsa bir projeniz buyrun elimizden gelen yardımı yapalım
hatta isterseniz garmin cihazımı size göndereyim istediğiniz kadar kullanın geri yollamak kaydıyla

https://buy.garmin.com/en-US/US/p/552362

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...