Gevur mezarlari ve mevkii

Shekiller

Aktif Üye
Kurbanim herkese iyi aksamlar burasi bizim burda bir dagimiz ben bu siteye uye olasiya kadar hic birseyin farkinda degildim cok kucuk yaslarda dedem ile rahmet eylesin ava giderdik kayalar icinde oymalar icinde su olur kurbaga yavrulari yuzerdi sonra gevur mezari dedigim simdi ogrendigim kaya mezarlara girer otururduk simdi simdi onlarin ne oldugunu anlamaya basladim simdi dagimizin resimlerini atiyorum inseallah yarinda size acilmis kaya mezarlarin ve isaretlerinin resimlerini yukleyecegim sitemize faydali olacagini dusunuyorum cumletten herkese rast gelsin

Pscyhe

Engellendi
2. resimde sag ust kosedeki kayalik alani kontrol edin.mezar girisi gibi duruyor

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İyi resimleme yaparsan,
Acilmamis var ise belli olur.

Guzel yerler.

ares_0003

Member
Son resimde işaretlediğim yeri kontrol edin

Shekiller

Aktif Üye
kaya mezarlar ve işaretler

BulursamKader25 kazama ragıp jeolog üstadlarım dün dağın fotolarını koymuştum bunlarda yamacındaki mezarlar bunların içleri açık olan vardı ama kapatmışlar elimden geldiğince fotoladım umarım faydalı olur

Shekiller

Aktif Üye
devamı

herkese saygılar iyi şanslar lütfen biz kıymetini bilelim doğanın bunlar mezarda olsa bi eser çevremizi temiz tutalım

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Emeginize saglik kardesim guzel bilgiler tesekkurler

Shekiller

Aktif Üye
Insan silueti mi kayadaki

Dagda yukledigim resimlerde bir sey dikkatimi cekti insan silueti gibi cikmaya deger mi oraya farkli acilarini bide yakinlastirilmisini koydum en resimde sanki bole mezar girisleri gibi
Bu mevki kaya mezarlarin oldugu yamacin dagidir

Telden yukluyorum 2 -3 tanesi yan olmus cevirir bakarsaniz sevinirim

Son düzenleme:

Şirvan

Operatör
İnsan suratı yok son resmin guzele digerleride öyle uzun bir merdiven var baya basamakli son resimde oralari detaylı fotola

jeolog

Co Admin
Co Admin
Eğer imkanın varsa dağın güneş batarken (saat 17'den sonra) çekilmiş fotosunu paylaşabilirmisin...