Gevur mezarlari ve mevkii

Feda

Bilgili Üye
Shekiller oncelikle paylasiminiz icin tesekkurler.ilk paylastiginiz dagin daha yakindan ve daha iyi bi makinayla fotograflarini cekme imkaniniz olursa daha basarili sonuc aliriz.bisey soylemek sormak istediginiz ustamizin isminin basina @ koymaniz ona dogrudan ulasmanizi saglar.örn; jeolog ve @Turko ustanin isaretledigi yerleri tekrar gittiginizde incelemenizde fayda var.selametle...

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Resim çözünürlüğü düşük yakınlaştırınca dağılıyor. Güzel bir kaç nokta var ama emin olmak çok zor. Sanırım resmi çekerken sırtınız güneye bakıyor. Bu haliyle sağınız doğu solunuz batı diye düşünüyorum ki kayalar da güneye bakıyor. Eğer söylediklerimde yanılmıyorsam güzel mezarlar mevcut. Bu durumda güneş tam tepede iken resimler gerekli lakin kaliteli makina ile. Selametle

Shekiller

Aktif Üye
BulursamKader25 kurbanim siteye 5mb tan yuksek yukleyemiyorum normalde boyutlari 10-11 mb ama boyutu dusurmek zorunda kaliyorum baska yontemi var ise yukleyebilirim

Shekiller

Aktif Üye
Resim çözünürlüğü düşük yakınlaştırınca dağılıyor. Güzel bir kaç nokta var ama emin olmak çok zor. Sanırım resmi çekerken sırtınız güneye bakıyor. Bu haliyle sağınız doğu solunuz batı diye düşünüyorum ki kayalar da güneye bakıyor. Eğer söylediklerimde yanılmıyorsam güzel mezarlar mevcut. Bu durumda güneş tam tepede iken resimler gerekli lakin kaliteli makina ile. Selametle
Kurbanim tam tersi sirtim kuzeyde solum dogu sagim bati taraf dag guneyde kaliyor

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@BulursamKader25 kurbanim siteye 5mb tan yuksek yukleyemiyorum normalde boyutlari 10-11 mb ama boyutu dusurmek zorunda kaliyorum baska yontemi var ise yukleyebilirim
En yüksek pikselle çek.
Çektiğin fotoğrafı PAİNT e at.
Büyük gelirse buradan kırparsın.
Çoğu kurtarır.
Painte attığında sayfanın altında boyutunu yazar. Oradakine göre işlem yaparsın.

Shekiller

Aktif Üye
ya nasip

jeolog üstadım elimden geldiğince çekmeye çalıştım ama şans hava kapandı yetersiz olursa nasipse pazar günü yakın çekimler için çıkıcaz dilediğiniz nokta varsa işaretleyin oralarında çekimini yapayım

bu arada saolun fatih7979 üstadım en kısa zamanda yakın çekimlerini alıcam inşeallah

birde dediğim gibi bu siteye üye olmadan haybeye geziyormuşuz başka bir yamaçta ki tavuk ve civciv çizimlerinide bulabilirsem eklicem inşeallah

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

yakın ve detaylı foto lazım görüntü kalitesi bozuk

blackjack

Member
resimler çok uzak bir şey belli olmuyor yakın ve detaylı resimlerle ustalardan daha fazla yorum alabilirsin, kolay gelsin