Giriş hakkında bilgi

Tuna58

Member
Merhabalar daha önce çalışma yapıp sonuca ulaştığım bir örnek paylaşim sizinle.Sadece nişin olduğu kayaya değil baktığı yöndede 1 mezar olması lazım.Sonuca ulaştığımda hem nişin olduğu kayada 2 oda mevcuttu hemde nişin baktığı yönde 1 oda.

Alttaki görselde nişin üzerindeki zeminde görüntüleme yaptıktan sonra nişin olduğu kayadaki 2 odaya giden tünel ve odanın görüntüsü mevcut.

Odaya giden çökmüş tünelin görseli.

Niş işaretinin karşıdan görüntüsü.

Yakın çekim

Merhaba ilginizden dolayı tesk. Ederim. gerçekten güzel bulmuşsunuz siz. Benim tek eksiğim sizin gibi iyi bir makinaya sahip olmamış olmam. O yüzden de sonuca ulaşamıyoruz maalesef.

Tuna58

Member
Merhabalar daha önce çalışma yapıp sonuca ulaştığım bir örnek paylaşim sizinle.Sadece nişin olduğu kayaya değil baktığı yöndede 1 mezar olması lazım.Sonuca ulaştığımda hem nişin olduğu kayada 2 oda mevcuttu hemde nişin baktığı yönde 1 oda.

Alttaki görselde nişin üzerindeki zeminde görüntüleme yaptıktan sonra nişin olduğu kayadaki 2 odaya giden tünel ve odanın görüntüsü mevcut.

Yakın çekim

Siz nerelisiniz?

BilgeBaykuş

Yeni Üye

Yakın çekim

Vakko ustam makine detay verebilirmisiniz acaba konu içinde konu açmak olucak ama merak ettim en azından model paylaşabilirseniz saygılar .

Tuna58

Member
Ustalarım burası da nisanın yan tarafından bur resim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim,
Evet burasi bir kilise, şapel.
Sirtini mihraba ver.
9 adim icinde bir kuyu olacak.
Derinlik 3 metre kadar.
Su an kapalidir, ici dolmustur.
Kuyudan bir kup icinde bir avuc para cikar.
Derde derman olur.
Kuyudan da kiliseye gecilir.
Bu mihraba sirtini donunce yuzun guneye mi bakiyor..? Nereye bakiyor yon olarak..?

Tuna58

Member
Kardasim,
Evet burasi bir kilise, şapel.
Sirtini mihraba ver.
9 adim icinde bir kuyu olacak.
Derinlik 3 metre kadar.
Su an kapalidir, ici dolmustur.
Kuyudan bir kup icinde bir avuc para cikar.
Derde derman olur.
Kuyudan da kiliseye gecilir.
Bu mihraba sirtini donunce yuzun guneye mi bakiyor..? Nereye bakiyor yon olarak..?
Ortadaki boşlukta 3 metre falan bir boşluk aldım hocam zaten .