Giriş nerde olabilir....????????

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ikı çubuk birden dönüyor yaklaşık 5 dk randimanli bir şekilde dönüş alıyorsun sonra hafif yavaşlıyor rolantiye alarak dönüyor ama durmuyor . Boşluk bakıyorsun ama bulamıyorsun en olarak 1.5 mt uzunluk olarak 2.5 mt dediğin yer başlangıç herhalde gerisi dolgu toprak . Çubuk ların bu şekilde tam tur dönmesi aşağıdaki yoğunluktan kaynaklı . Hayırlı olsun şimdiden . Boşluk aldığın yer ile cubuklarin tam tur döndüğü yer arasına odaklan.
Ustam siteye yeni geldim. Sorunun cevabuni kiymetli Turko ustam detayli olarak cevaplamis, sagolsun. Hekum kimmis? Basindan gecenmis. Aynu sendeki bu hali kendisi daha once yasamisti. Hayirli olsun.

Turko

Uzman
Ustam siteye yeni geldim. Sorunun cevabuni kiymetli Turko ustam detayli olarak cevaplamis, sagolsun. Hekum kimmis? Basindan gecenmis. Aynu sendeki bu hali kendisi daha once yasamisti. Hayirli olsun.
Abi sorma bu seferde Akrep ve yılan ile uğraştık yar olmayacak galiba 2 . Dk da kollarım okadar yoruldu ki yerinden kopacak sandım 2 gündür çalışıyor gibi oldum . En son seninle görüşmemiz den sonrada yok be ya tılsım değildir dedim ama kabul ettim artık birdaha kine teknik destek ile gidicem :)

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
buradan giriş baktınız mı.? oranın durumu nasıl

ragıp

Uzman
@Pscyhe
dostum, yanıltmak istemem
şöyle bir gerçek var
mevcut sunağımızın yan tarafında
yukarıya doğru giden bir merdiven mevcut
esas mezar yukarıda. Burada kaya mezar vardır
doğrudur
buranın giriş olabilecek iki nokta var
1.) kurşun tesbiti yaptığın yer
2.) tatar26 ustamın gösterdiği yer
ama ben yinede burada kaybedeceğin zamanı
merdivenlerin sonundaki gerçek mezar ile geçirmeni önericem
muhtemelen şuan yine buralardasın

hayırlısı olsun dostum
selametle

Pscyhe

Engellendi
Soyle bi sorunum var arac arizali su anda sanayide ufak tefek sorun cikardi cikar cikmaz ilk isim orada olmak..zaten hedef olarak bayrami bekliyorum bayramda burada islem yapip acacam Allah in izniyle nasip olursa..sirayla sorulara cvp vereyim. jeolog ustam orasi carpiyla isaretledigim kayanin oldugu alan metal sinyali var kursuna tepki verdi tatar26 ustam isaretledigin alani soyle anlatayim sivri uclu ucu delikli olan kayanin resminde kayanin dumduz kesildigi arkaya dogru islem yapildigi goruluyor oranin resmini almadim ama dumduz toprk icine kadar tiraşlanmiş kaya ama kuzey yonu oldugu icin pek anlam veremedim. ragıp ustam iste bende bunu anlatmak istedim merdiveli cikis var kaya yapisi cok guzel tam ortada ve isciligi guzel kare sunak simdi bunlari birlestirince kaya mezar olma ihtimalinin olmamasi lazim..cevresel resimleri ekleyecem simdi bu kayadan fazla uzaklasmadan arastirma yaptim o yuzden bisey bulamadim arastirma alanini genisletmeli merdiveni takip etmem lazim

ragıp

Uzman
Soyle bi sorunum var arac arizali su anda sanayide ufak tefek sorun cikardi cikar cikmaz ilk isim orada olmak..zaten hedef olarak bayrami bekliyorum bayramda burada islem yapip acacam Allah in izniyle nasip olursa..sirayla sorulara cvp vereyim. @jeolog ustam orasi carpiyla isaretledigim kayanin oldugu alan metal sinyali var kursuna tepki verdi @tatar26 ustam isaretledigin alani soyle anlatayim sivri uclu ucu delikli olan kayanin resminde kayanin dumduz kesildigi arkaya dogru islem yapildigi goruluyor oranin resmini almadim ama dumduz toprk icine kadar tiraşlanmiş kaya ama kuzey yonu oldugu icin pek anlam veremedim. @ragıp ustam iste bende bunu anlatmak istedim merdiveli cikis var kaya yapisi cok guzel tam ortada ve isciligi guzel kare sunak simdi bunlari birlestirince kaya mezar olma ihtimalinin olmamasi lazim..cevresel resimleri ekleyecem simdi bu kayadan fazla uzaklasmadan arastirma yaptim o yuzden bisey bulamadim arastirma alanini genisletmeli merdiveni takip etmem lazim

evet merdivenlerden çıkıp, araştırmanı öyle yapmalısın dostum
söyle düşün
ileride anıt mezar var, o kare oyma da ilerideki mezarın habercisi
trafik levhası gibi düşün

H Hastane E Eczane

selametle

timur964

konularim
Ekli dosyayı görüntüle 144056uzun soluklu bir çalışma lazım yuvarlak yer dikkatimi çekti yanlış hatırlamıyorsam çubuk buralarda metal vermişti . sanki öndeki kaya alındıktan sonra giriş için fikir daha da netleşecek hele bir ramazan geçsin . fırından dönerken elemanları gördüm işe gidince ara havadisler var

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Pscyhe ustam merhaba kolay gelsin ,hatırladım ben bu konuyu.Yaptığınız geziyi ve kafanızın yatak sardığını dogru hatırlıyorum demi :)
Hemen bitiminde dikkatimi çeken bir yer oldu düz kesim bi alan var sunağın meyilide oraya düşüyor oraya ait resimler var mı düz duvarı görebiilcek şekilde .Yeriniz çok güzel hayırlısı olsun , bir o kadar da zor bunu siz biliyorsunuzdur zaten.Araştırmanızı önerebilirim size Rabbim kolaylık versin .

AsaR

Yeni Üye
Soyle bi sorunum var arac arizali su anda sanayide ufak tefek sorun cikardi cikar cikmaz ilk isim orada olmak..zaten hedef olarak bayrami bekliyorum bayramda burada islem yapip acacam Allah in izniyle nasip olursa..sirayla sorulara cvp vereyim. @jeolog ustam orasi carpiyla isaretledigim kayanin oldugu alan metal sinyali var kursuna tepki verdi @tatar26 ustam isaretledigin alani soyle anlatayim sivri uclu ucu delikli olan kayanin resminde kayanin dumduz kesildigi arkaya dogru islem yapildigi goruluyor oranin resmini almadim ama dumduz toprk icine kadar tiraşlanmiş kaya ama kuzey yonu oldugu icin pek anlam veremedim. @ragıp ustam iste bende bunu anlatmak istedim merdiveli cikis var kaya yapisi cok guzel tam ortada ve isciligi guzel kare sunak simdi bunlari birlestirince kaya mezar olma ihtimalinin olmamasi lazim..cevresel resimleri ekleyecem simdi bu kayadan fazla uzaklasmadan arastirma yaptim o yuzden bisey bulamadim arastirma alanini genisletmeli merdiveni takip etmem lazim
Pscyhe Konuna yorum yapan mod. arkadaşlara tek tek cevap vermişsin, bizim başımız kel mi? Pardon statümüzde üye yazıyor nasıl olsa demi. Bu tavrını yazdım, bundan böyle konularına bakmaktan ziyade giriş bile yapmamaya karar verdim, şansın bol olsun...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Abi sorma bu seferde Akrep ve yılan ile uğraştık yar olmayacak galiba 2 . Dk da kollarım okadar yoruldu ki yerinden kopacak sandım 2 gündür çalışıyor gibi oldum . En son seninle görüşmemiz den sonrada yok be ya tılsım değildir dedim ama kabul ettim artık birdaha kine teknik destek ile gidicem :)
Alana abdestli gidin.
Donun kibleye yuksek sesle ezan okuyun.
Ezan bitince hafiif bir ruzgar cikarsa, oturun oldugunuz yere. Sesler gelmeye baslarsa, asla kalkmayin. Birkac sigara icin, yani bu kadar vakit gecsin. Sonra kalkin bir ezan daha okuyun. Ezan bitince Kible istikametine 3 adim atin ve durun sonra sesli olarak " Ya Şeyh Abdulkadir Geylani Hazretleri buradaki cinler bizi rahatsiz ediyorlar. Bize yardim ediniz " diye seslenin.
Sonra Ya Allah Bismullah devam insallah.

( Bu usul bazi arkadaslarin kafasina yatmayabilir, hemen itiraz etmesinler. Once denesinler, sonra konusalim. Geylani Hazretleri hala onlarin boyutunda etkindir, cinnilerin muslumanlari hurmeten, kafirleri korkudan o mubarege itaat ederler.)