Girişi Bulabilirmiyiz....

Esteban74

Editör
boyundan büyükkkkk işler ile ugraşıyon hiç ugraşma

git kuyular yada dut ile ugraş
ustam, bu bölgede tek atış hakkım var. Hayırlısıyla en uygun yerde kullanmak istiyorum. Sizden ricam giriş ve tuzaklar hakkında bilgi.
kuyular bana çok tehlikeli ve ürkütücü geliyor, zaten 2 tanesi tamamen kapatılmış. Dutlarla tekrar ilgileneceğim.
Saygılarımla

Esteban74

Editör
Mekanda yaşayanlara dikkat etmeni öneririm. Rahatsız edersen rahatsız olursuz. Büyük ihtimal din adamlarının mezarları burada. Kapıyı bulmak ayrı dert kapıdan sonra doldurulmuş tünelleri boşaltmak ayrı bir dert. İlk işin buradaki deliklerin içeriye doğru devam edip etmediğini kontrol et devam ediyorsa yılan kamera bulup içeriye sal bakalım ne görüntü alacaksın. Hakkında hayırlısı.
Sağol ustam, evet böyle bir ihtimal var. Bu ihtimale karşı önlem alınabilinirmi? Zor bir yer olduğu net ustam , bakalım hepimiz için hayırlısı diyelim inşallah. Siz giriş bir nokta belirtebilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim
Saygılarımla

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sondan 2. Resim ışıktan dolayımı bilmiyorum ama mavi boya/pas gözüküyor. Orasını araştırmak gerek

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Mezar, tünel veya herhangi bir yapı girişi olabilecek yerleri destekleyecek bir şekil ve işçilikli yer ben göremedim, bence girişten önce destekleyici unsurlar arayın

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
kardeşim bu kayalarda Bir mezar, Mahsen kapali magara arıyorsan kayalarda arama kayaların önünde ara . arastirmanizi kayalarin onundeki alana kaydır.

Turko

Uzman
Kafama yatmadı usta bilgisayar dan bakmak gerek .

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör