Girişi Bulabilirmiyiz....

The Thing

C*
Süper Moderatör
Girişi bulsan bile tuzağı ber taraf etmen çok zor.Adamı bitirir burası, kayalık alan en ufak bir hatada pekmez olur insan.

Esteban74

Editör
Kafama yatmadı usta bilgisayar dan bakmak gerek .
Turko Ustam , lütfen biraz vakit ayırıp bilgisayardan bakarsanız çok sevinirim. Değerli yorumunuzu bekliyorum ve mutlaka kafanıza yatacak bir yer göreceğinizi düşünüyorum.
Saygılarımla

akyol

Bilgili Üye
iyi akşamlar yanlış anlamayın niyetim hevesinizi kırmak değil ama burası doğal bir bölge ne işaret var ne bir emare neye göre burada bişey olduğu kanısına vardınız? görsel olarak bende paylaşmıştım buna benzer bir kayalık bence emeğinize yazık yinede kolay gelsin

16tolga16

Aktif Üye
dadas_25 ustanin isaretledigi yer ve yorumu cok makbul geldi ayrica daire icine aldigim yerdeki catlak tarzi boslugu yoklarsan ustam bir fikir sahibi olursun.uzun ince bir sopayi o catlaktan sokarsan nasip belki seni bekleyen biseyle katsilasirsin nasip tabi bu isler.Birde o catlak gibi olan delige duman enjekte et bakalim farkli bir yerden cikacak mi.Saygilar..Ekli dosyayı görüntüle 203338

Turko

Uzman
Turko Ustam , lütfen biraz vakit ayırıp bilgisayardan bakarsanız çok sevinirim. Değerli yorumunuzu bekliyorum ve mutlaka kafanıza yatacak bir yer göreceğinizi düşünüyorum.
Saygılarımla
Senin iş çok uzun , girişi buldum yalnız heryer de istavroz ve suretler var canımı sıktı bir tane farklı bir istavroz yada bildiğim isaretlerden biri olsa devamını getiririm ama bulamıyorum kafamın almadığı yerede sokmam seni , Fil hortumu aşşağı doğru dişler sökülmüş Hemen giriş kafanın altında yalnız çenesinin altında Aslan var sağında ayrı bir mahluk solunda ayrı bir mahluk sureti heryerde garip garip suretler , benim kafamada yatmadı hoşuma da gitmedi usta sen biraz ara ver oraya.

Esteban74

Editör
@Esteban74 kardeşim işaretlediğim yerlerin güzel bir makine ile yakın çekimi lazım. Aranılan emareleri görmek için resmin kaliteli olması gerekiyor. Bu arada önündeki düzlüğün de resimlerini eklerseniz çereyide kontrol edelim.

Ekli dosyayı görüntüle 203334

Ekli dosyayı görüntüle 203335

Ekli dosyayı görüntüle 203336

Ekli dosyayı görüntüle 203337
Dadaş_25 Ustam sizi alkışlamak istiyorum. 1.resimdeki işaretlediğiniz girişi sadece ben mi görüyorum diye kendimden şüpheleniyordum.:227:İçerde ne saklandığını bende çok merak ediyorum. Özellikle değerli anlamında neler olabilir.
Özellikle işaretlediğiniz yerlerde foto kalitesine biraz daha dikkat edeceğim.
3. fotoda tavanmı tabanmı dediğiniz yer daha çok tavan olabilir gibi. Sıvanmış gibi dediğiniz yeri kontrol edeceğim. Burdan girmişlermi dediğiz yerden ,evet girmiş olabilirler, gidince tekrar inceleyip size bildiririm.
Buranın önünde geniş bir düzlük yok en fazla 3 metrelik bir düzlük vardır. Teşekkür ederim
Saygılarımla

Esteban74

Editör
Girişi bulsan bile tuzağı ber taraf etmen çok zor.Adamı bitirir burası, kayalık alan en ufak bir hatada pekmez olur insan.
Evet ustam beni düşündürende tuzak zaten, bu kayaların altında beni bulamazlar. Ama tuzaksız bir giriş olmalı diye düşünüyorum.
Bulmaya çalışırsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim
Saygılarımla

Esteban74

Editör
@dadas_25 ustanin isaretledigi yer ve yorumu cok makbul geldi ayrica daire icine aldigim yerdeki catlak tarzi boslugu yoklarsan ustam bir fikir sahibi olursun.uzun ince bir sopayi o catlaktan sokarsan nasip belki seni bekleyen biseyle katsilasirsin nasip tabi bu isler.Birde o catlak gibi olan delige duman enjekte et bakalim farkli bir yerden cikacak mi.Saygilar..Ekli dosyayı görüntüle 203338
:227:teşekkür ederim Mutlaka kontrol edeceğim
Saygılarımla

Esteban74

Editör
Senin iş çok uzun , girişi buldum yalnız heryer de istavroz ve suretler var canımı sıktı bir tane farklı bir istavroz yada bildiğim isaretlerden biri olsa devamını getiririm ama bulamıyorum kafamın almadığı yerede sokmam seni , Fil hortumu aşşağı doğru dişler sökülmüş Hemen giriş kafanın altında yalnız çenesinin altında Aslan var sağında ayrı bir mahluk solunda ayrı bir mahluk sureti heryerde garip garip suretler , benim kafamada yatmadı hoşuma da gitmedi usta sen biraz ara ver oraya.
Ustam sizin tavsiyeniz benim için çok değerli ,biraz daha incelemenizi rica edebilirmiyim. Fotosunu istediğiniz bir yer varsa...
Saygılarımla...

Esteban74

Editör
@Turko Ustam üstteki yazınızı görmemişim. Büyü ve tuzak .... ooooooofffffff of. ne yapcaz ustam?
Saygılarımla