gırısı bulamadık yardım

kertenkele

Editör
Ustam kare oymalar var fotoda bu kare oymaların etrafında dolandım çubukla sonra çubuk yön verdi 50 veya 60 mt tahminim gittim sonra odayı bulduk tesbiti yaptım tek cubukla odanın duvarında ilerledim şekil resimdeki gibi çıktı derinlik iki odanın arasındaki ilk oda nın yanındaki tünel 8mt olan müsait yer oraydı ilk odaya yakın şekilde çubuklar kapalı duvarın üzerindeyim ilerledim ilerlerken çubuklar kapalı 14mt çarpı yaptı adımladım 16 adım mt 14 dedim olay bu ilk odanın tüneli 2mt tünelin başında bi kaya var kaya dört kişi ile toprak altını saymıyorum kaldırılabilir bi kaya ön kısmı kayanın camideki mihrap gibi toprağa kadar oyulmuş olay bu ustam

kertenkele

Editör
Turko ustam senin tarifin benikine uyuyor bende bakır tel yok sadece tunelin genişliğinimi soruyorsun 1mt falan ölçmedim ama o civarda 10 veya 20 cm yanılmış olabilirim

kertenkele

Editör
Ustam benim elemanlar kendini yenemedi bugün işleme gittiler dediğim yerden başladılar ben gitmedim boşa gitmeyim dedim yarın bakım işlem yaptıkları yere resim çekerim zaten bi emare varmı sizinle paylaşırım

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Masallah.
Tespitin dogru ise, bu krokiye gore dogru.
Geriye birsey kalmamis.

İmkan varsa uygun olan odaya karot atip tespiti netlestirmek lazim. Bu imkan yoksa bir yerden baslamak lazim.

Kolay Gelsin.

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam bu giden arkadaşın birinin sondaj makinesi var söyledim korkuyor makina elden gider diye bu makina ile delebilirmiyiz ustam delebilirsek de alttaki oda uçma ihtimali varmı bi adam girecek kadar uçta var diyordu görmedim ikna etsek bu makine iş görürümü susuz delermi o makina bilmiyorum birde kroki nasıl cidden güzelmi ve derinlik doğrumu ustam sence

kertenkele

Editör
Ustam ben gitmedim oraya bugün elemanlar bugün ordan sonuç alabilirmi yanlışmı yaptım 1 saat önce ille gel dediler gitmedim yarın gelirim bakmaya çalışmam dedim ok dediler

kertenkele

Editör
bulursamkader25 ustam 1den 8 e kadar olan resime ne dersin giriş mihrabın altında yok yanıltmaca ne tarafındadır arkadaşın biri topraktan tünel ile girilir dedi ama sen nedersin ne taraftadır sence

kertenkele

Editör
mekandan resımler

arkadaslar mekandan resım attı arkadaslar bana sızde bakın 1 bucuk mt olmus toprak katman katman yanı renk renk cıkmıs dedıklerıne gore ve karınca yuvası cıkmıs 1 bucuk mt reden bana dıyolar ne bulduk bılıyormusun ne buldunuz dedım karınca yuvası dıyolar sımdı tabanda kum kaya bılırsınız hemen dagılıyor nemlı bı sekılde kalay kazılıyor dıyorlar tabanı sertlesebılır tabııı zannımca buranın altı kaya acaba oyularak yapılmıs oda olabılırmı bunlar magra gıbı yanı bunlar bırıncı odanın tavanından baslamıslar onuda belırteyım

kertenkele

Editör
1 bucuk mt kok cıkıyor dıyolar resmın ıkısı ıyı cıkmamıs yınede bakın

kertenkele

Editör
Ustalar nerdesiniz değerlendirme yapın bekliyorum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 ustam bu giden arkadaşın birinin sondaj makinesi var söyledim korkuyor makina elden gider diye bu makina ile delebilirmiyiz ustam delebilirsek de alttaki oda uçma ihtimali varmı bi adam girecek kadar uçta var diyordu görmedim ikna etsek bu makine iş görürümü susuz delermi o makina bilmiyorum birde kroki nasıl cidden güzelmi ve derinlik doğrumu ustam sence
Sondaj makinalari konusunda bilgim yok.
Derinlik konusuna gelince:
Nasil derunlik aliyorsun yaz da bakalim dedim yazmadin. Bu nedenle birsey demek zor.

erbay

Member
erkek penisi ve karşısında bayan uzvu var gördünüz gibi nerede deseniz 2 yer var 1 kazdığınız yerin devamı daha yeni gelmişsiniz ana toprağa oradan daha 2 metre inmeniz lazım 2 cisi bayan uzvu dediğim kayanın iç altı buralardan biri %100 dür