Gold finnder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adszz

Member
Hakannn o istisnalar içinde hangi aletler var mesela uygunluk açısından ?

daniharrison89

Engellendi
Arkadaşlar sunu bilinki ülkemizde gercek ten TSE belgeleri olan dedektör üretici firmadır ugur elektronik kimsenin malını kötülemeyin arkadaşlar cıkar saglıcaz diye insanların üç kurusun kimse göz dikmesin

daniharrison89

Engellendi
Ben bu firmanın goldfinder cihazını kullanan gercek kullanıcı olan müşteriyi benim hiç bir ticari faliyetim yok kendileriyle ama sunu görüyorum ki gariban insanın altın bulma ümidiyle hiçbir halta yaramayan cihazları satıyorlar sonra adam hiçbir işe yarayamayınca kullanıcıdan kaynaklanıyor diyorlar ülkemizde gercek ten işini iyi yapan insanlara camur atılmamasından fikir danısan cihaz almak isteyen insanların aklını karıstırmamaktan yanayım ok arkadasım sadece dogruları konusmaktan yanayım

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Ben bu firmanın goldfinder cihazını kullanan gercek kullanıcı olan müşteriyi benim hiç bir ticari faliyetim yok kendileriyle ama sunu görüyorum ki gariban insanın altın bulma ümidiyle hiçbir halta yaramayan cihazları satıyorlar sonra adam hiçbir işe yarayamayınca kullanıcıdan kaynaklanıyor diyorlar ülkemizde gercek ten işini iyi yapan insanlara camur atılmamasından fikir danısan cihaz almak isteyen insanların aklını karıstırmamaktan yanayım ok arkadasım sadece dogruları konusmaktan yanayım
bu ne şiddet bu celal arkadaş
tamam adam medyaya falan çıktı sempati topladı falan ama
sattığı cihazların ciğerini biliyorum daha ötesini söyletmeyin savunma da bir yere kadar
siz resmen saldırıya geçmişsiniz olmamış
:179:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
bu ne şiddet bu celal arkadaş
tamam adam medyaya falan çıktı sempati topladı falan ama
sattığı cihazların ciğerini biliyorum daha ötesini söyletmeyin savunma da bir yara kadar
siz resmen saldırıya geçmişsiniz olmamış
Hem reklam yapıyor 2 ve kişi ile birlikte
Hemde celallleniyor haşin :72:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Şimdi üreticin suçu yok . Konuyu açan arkadaşın yaklaşımı hem reklam hemde yazdığı firmaya ve sahibine tepki toplatıyor burda bizim savunduğumuz sitemizdir vede baska firmaların yada şahıslara hakaret etdirmemek Lütfen kurallara uyunuz Bunun için var .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...