Gölge ayi ayaklarinin arasi üçgen yapiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahrevaan

Yeni Üye
Son resimde asagida gorulen yuvarlak tasi yokla, dogal gorunmuyor. Bide yakindan resimle.

kuyucu

Engellendi
arkadaş burası büyük bir iş..profosyonel isen acarsin burayı. .kazma kurek işi değil. .hilti matkap ve ....mit lazım. .Ayrıca nokta atışı yapmazisen çok uğraşırsin ayrıca burası sahipli bilgin olsun..AYRICA ANKARA'DA SAHIPLI BIR YER.bodozlama dalma sakın oraya başına iş alırsın. .ciddi korunuyor hemde..

üsame1

Yeni Üye
bende bir yer daha var ne hikmetse orayada sahipli denildi hocam bu sahipli tılsımlı olduğu nasıl belli olur ipuçları verseniz saygılar

kuyucu

Engellendi
Bak ibrahim burda alenen yazma böyle şeyler. .özelden yazarsan bi ara görüşürüz

kuyucu

Engellendi
ipuçlarını senin yaninda bilen bir dünya adam var işinden dolayı onlara sormadinmi???? Hepsi Allame ..ilim satmiyorlarmi aksama kadar..mesai arkadaslarina sormadinmi hiç

Turko

Uzman
Sondan 2 ci resimde muhteremi yaptırmışlar üzerinde toprak atmışlar gördüğüm kadarı ile burdan en az 4 kamyon toprak cekersin. Japon oyuncakları olmadan olcak iş degil

mayhem

Co Admin
Co Admin
yakın resimlerini ekle gerekirse ıslat gözlüklü genç çocuğun baktığı yerin fotarafı varsa konuya ekle üsame bu ayının inini bulmak gerek.

üsame1

Yeni Üye
hocam bunlar acemice çekilen fotolar etrafı tam dolaşamadım bir kaç resim daha var onlarıda inşallah yüklerim.

malibu_18

Bilgili Üye
bu sitenin arşivinden sürekli araştırma yapıyorum değerli ustların yorumlarını takip ediyorum ve benim ilk aklıma gelende açıkçası dediğiniz şeydi ustam sağolasınız
hikayelere aldanma güzel kardeşim , defineci adam her zaman kendi hikayesini yazar . Bismillah en güzel zırhtır giymesini bilene , sadece malzemeyi ilk bulduğunda kapalı ortamda ise orayı havalandırmak ve bulduğun malzeme nerede olursa olsun , ilk teması çıplak elle yapmamak makuldur , birde sıcak havalarda yabani zehirli hayvanlara dikkat et , gerisi bu işin sadece traş kısmı . ne demiş atalarımız ; Kısmetse gelir çinden yemenden , kısmette değilse ne gelir elden ?

burası senin kısmetinin başlangıç yeri olur İnşallah ;

Ekli dosyayı görüntüle 132613

kuyucu

Engellendi
ipuçlarını senin yaninda bilen bir dünya adam var işinden dolayı onlara sormadinmi???? Hepsi Allame ..ilim satmiyorlarmi aksama kadar..mesai arkadaslarina sormadinmi hiç..ibrahim

kuyucu

Engellendi
Burada çizer çizer gonderirler gördüklerim kareleri hafif kabariklari..inan çok burdan bilmislerin cizimleriyle aylarca boşa çalışan insan biliyorum. .bunlarin çoğu eline kazma almamış klavye definecileri. ...sen bu işin içinde olan birisin..cevrene sor..hadisi serifler var..deccale sakliyorlar çoğunu. .bilinçli hareket et..zarar etmezsin..burdan surayi kaz diyenlere itimat etme..canlı canlı yerinde teşhis koydur çalış

timur964

konularim
aynı saat diliminde yakın çekim olsun bakalım gerçekmi bunlar benzetiyormuyum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...