Google eart alan tespiti ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teslaburda

Member
Radyosesi yöntemiyle fizikte sağ el yöntemiyle kuantum fiziği hartvell .... manyetik alan dalgaları hesabı ile.....

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Radyosesi yöntemiyle fizikte sağ el yöntemiyle kuantum fiziği hartvell .... manyetik alan dalgaları hesabı ile.....
baba sen baya bi aşmışsın fizikçi misin merakımı mazur gör
nasıl bir yöntem kullandığını bilmiyorum ama tek hedef vardı onu da es geçmişsin
bu arada Radyosesi derken klavyen sürçtü sanırsam radyestezi diyecektin heral
:244:

Teslaburda

Member
Bakın hepimiz gözümüzle gördüğümüzu sanırız fakat asıl beynimiz görür 300 kilometre hızla giden bir motorun üzerinde ya da 500-600 kilometre net yapan bir uçakta kendinize hızlı zannederiz halbuki dünyanın hızı saatte 1670 kilometredir gibi gibi hiçbir şey göründüğü gibi değildir Ben asıl şunu üzülüyorum biz toplum olarak okumuyoruz ve araştırıyoruz hep istiyoruz ki önümüze hazir gelsin.toprak altında gömülü herhangi bir birim nesne belli bir zaman sonra elektriklenir bu elektriklenme manyetik alanı dönüşür manyetik alan varsa elektrik vardır elektrik varsa manyetik alan kesinlikle vardır bu manyetik alanı dünyanın kutup bundan dolayı kutup bir akış v ile beraber bu bize elektriklenmenin yönünü ve yeraltındaki maddenin bazı özelliklerini söyleyebilir tabii ki bunların hepsi fiziki konulardır fiziği iyi bilmeli aradığımız madeni iyi tanımalı ve o madem hangi kimyasala ya da hangi frekansı artıya eksiye kutuplara nasıl tepki veriyor bunları öğrendikten sonra inanın etraf ne kadar sahtekar para için çubuk yapanlar çubuğun ayar yapıyorum diye eliyle surtmeleryok mikro milim alıyormuş elini sürterek altini buluyormuş falan.....sadece GÜLÜYORUM.....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
baba sen baya bi aşmışsın fizikçi misin merakımı mazur gör
nasıl bir yöntem kullandığını bilmiyorum ama tek hedef vardı onu da es geçmişsin
bu arada Radyosesi derken klavyen sürçtü sanırsam radyestezi diyecektin heral
:244:
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://fizikolog.net/konular/manyetizma/manyetizma.html&ved=2ahUKEwiHpbqszPbhAhUCxqYKHbtPA5YQFjAAegQIAhAB&usg=AOvVaw145It76fR4YNOw2LnZSjYC&cshid=1556585396502

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...