Google eart alan tespiti ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

feltom

Engellendi
Teslaburda @ Arkadaşım sen cubuk falımı bakıyorsun sendede konuşan çubukmu var. Evet, hayırlı, resimden orda burdamı resimin üstünde gezdirip çubukların çöktüğü yeri işaretleyip çözüme gidiyorsun .bu şekildemi çalışıyorsun .selamlar

sinekwalesii

Aktif Üye
Enerji alış verişi radyostezi miydi neydi onunla bağlantılı olduğunu anlattın galiba ustam ama kafa küt kafa basmıyor. Ben hala orta resimde büyük ‘t’ arıyorum :)

Ozaman link okumana gerek yok...bukonuyla tarzı yöntemiyle bağlantılı bilimsel arge sonuçları

Teslaburda

Member
Resmin uzerine cubuk tutanlarmı varmış arkadaş inan şaşırdım gercekten yok ben google eart uzerinden manyatık alan tespit ediyorum tespit ederken hic bir alet ve programda kullanmıyorm sadece ön sezi diyelim bir bakıma :23:

Teslaburda

Member
paylastım bilmiyorum görebildin mi yada acabildin mi merak ettim

sandalci14

Operatör
kardeşim öncelikle bu gibi konuları yardım amaçlı açanlara teşekkürlerimizi sunarız.öncedende böyle yer bakıverenler olmuştu resme şakülle bakan enerji ustalarına denkgelmiştim doğru tespitler yaptıklarını duydum,daha doğrusu tespit isteyenlerce yalanlanmamıştı.
şimdi bende bir resim atayım bu semtimizde biyer oda olduğundan şüpheleniyor.varmıki bişey.

Ekli dosyayı görüntüle 242340

Ekli dosyayı görüntüle 242341

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...