Google Earth Surfer

legal35

Member
bu yaptığı ile sağlıklı bir haritalama bile yapamaz öyle rast gele izlekle olmaz :) çok saçma

mayhem

Co Admin
Co Admin
ZİKRULLAH Projeler ne alemde işler kaldı öylece sanırım .

mayhem

Co Admin
Co Admin
surfer konularını hortlatıp duruyorsunuz konu sahibi için özel değil tabiki sözlerim geneldir. Böyle programlar olsada nedense tartışmalar oluyor kurala düzene uyduramıyoruz adrsler iletişim işin içine girdiği an bu iş çıkmaza giriyor sanılıyorki biz at gözü dümdüz gidiyoruz herkez gibi bizde araştırıp yeniliklere açığız yanlış anlaşılıyoruz ulaşamadığımız ete mındar diyormuşuz algısı yaratılıyor şahsım olarak takip edicem demiştim benim hoşuma gitmiyor bu konuları kapatmak neyse Hadi bu sefer benimde ilgimi çeken bir belgesel var onuda ekliyim zaten araştırır bilgi sahibi olursunuz programın deneme sürecinde olduğuda belli zaten . Maya Yılan Krallarının Kayıp Hazineleri (Belgesel) - YouTube

ZİKRULLAH

Engellendi
Açıklamak isteyipte açıklamadığın biseyler vardı diye hatırlıyorum .
Cihaz şemaları patent işlemi bittiği zaman açıklanacak.Videosu bu ocak başı antalyada çekilecek.

Surfer konusu forumda çok farklı yerlere gittiği için aslında beni bu konu hakkında derin bilgiler vermemeye sevk etti.Forumumuza saygı duyuyor daha önce surfer hakkındaki bilgilendirme konumun yeterli olduğunu düşünüyorum.

Saygılar mayhem