Google Earth Surfer

sef_er

Operatör
Kamhi Leonard
Başka cihazlardan gire biliyorsa ip bani yemiş diyecem ama yine olmaz @Koray Kor sana zahmet GERMO NUN ayarlarina bir bak guncellemeden kaynaklanan birşey olabilir
Yav çok iyi olur, muhabbetlik arkadastir, onceden mayhem uzaklastirma cezasi verme gafletinde bulundu, arkadasimizda başka nikle girdi, herhalde cevap ve savunma olarak100 sayfa yazmıştır, agaclar kalem goller murekkep olmustur, mayhem ustaya o zaman acidim okumakla bitmezdi vallahikahkaha

ZİKRULLAH

Engellendi
@Kamhi Leonard

Yav çok iyi olur, muhabbetlik arkadastir, onceden @mayhem uzaklastirma cezasi verme gafletinde bulundu, arkadasimizda başka nikle girdi, herhalde cevap ve savunma olarak100 sayfa yazmıştır, agaclar kalem goller murekkep olmustur, @mayhem ustaya o zaman acidim okumakla bitmezdi vallahikahkaha
Sempatik dürüst bir insan askerliği çok iyi bilirim.Genelde konuşturmazlar geçmişin doluluğu nedeni ile içini döküyor.İnşallah onada faydam olacak Allah yardımcımız olsun.

sinanturk

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar..
Surfer programını desteklemiyorum fakat o kadar filtreleme sistemi ile çok koordinatlara göz attım sonuç alamadım alakasız grafikler çözümleme imkansız .. daha sonra acılan yani ilimizde herkezin bildiği 2 adet kaya mezarı ve 2 adet normal vatandaşın mezarında çalışma yaptım ikiside aynı şekilde çıkıyor.. belki 15-20 kez ilgilendiğimiz noktada denedim ama hiç bu noktalarda aldığım veriyi göremedim.ya biz boş yere çalışıyoruz yada bu programin gerçekliği var .. konu ile yakindan alakalı olan ustalarimiz aydınlatır ise daha makbule geçer

ZİKRULLAH

Engellendi
Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar..
Surfer programını desteklemiyorum fakat o kadar filtreleme sistemi ile çok koordinatlara göz attım sonuç alamadım alakasız grafikler çözümleme imkansız .. daha sonra acılan yani ilimizde herkezin bildiği 2 adet kaya mezarı ve 2 adet normal vatandaşın mezarında çalışma yaptım ikiside aynı şekilde çıkıyor.. belki 15-20 kez ilgilendiğimiz noktada denedim ama hiç bu noktalarda aldığım veriyi göremedim.ya biz boş yere çalışıyoruz yada bu programin gerçekliği var .. konu ile yakindan alakalı olan ustalarimiz aydınlatır ise daha makbule geçer
Surfer Hakkında Gerçek Bilgiler (önemlidir) | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

codex

Aktif Üye
sinanturk hocam. Bu siteyle tesadufen girdigim surfer konusuyla tanistim. Programdan yola cikarak onlarca acilmis ve acilmamis yerlerle ilgili calisma yaptim. Bende ortalama %80 e yakin cihaz ve cubukla teyit edilen dogru goruntu verdi. Alinan goruntunun gercekligi koordinat araligi ve zeminle alakali. Zemindeki toprak, kaya ve mineral yapisi cok fazla etkiliyor. Dogru data aliminda , islenen filtreye gore %50 50 ihtimal ya mineral yada metalin verdigi hiperspektral goruntu. Yardimci kaynak olarak kullanilabilirligine inaniyorum.