Görebilen varmı

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ekli dosyayı görüntüle 242711

Güzel yer açılmasın diye setini de yapmışlar . Demekki Hilal ve üçgen birlikte olunca lahit var diyormuş.
Evet arkadaşı Alkışlıyoruz )))))

Nokta çizdigin yer. Lakin burayı desadüf buldum. İşaretede göz gezdirdim ama cihazla netleyince işaret varmmı yada ne bakmadım.

Zaman kalmadı ona çobanlar gelince bırakıp gemek zorunda kaldım

Son düzenleme:

Turko

Uzman
ne oldugunu bilmiyorum.
Ama her yıl gecerim ordan hep dikkatimi o cizdigin yerdeki otlar çekerdi . Çok uzuyor o otlar bir aya kalmaz o çabuk uzayan otlar kupkuru olur orda.

Cihazla teyit etmek bu güne nasipmiş
Hayırlısı olsun inşallah.

Sedegor

Engellendi
Hayırlısı olsun inşallah.
Amin Cümlemize Hayırlısını versin.
Ama bura bir zaman daha bekler.
Definecilik her buldugun yeri açmak degildir.
Büyük bir ihtimal Mezar ve içinde her köşesinde bir şeyler var Lahitte olabilir dedigin gibi.Hakim bir yerde. Dursun bir ara. Buraya 40 yılda bir adam ugrar,ama bu gün ama baba günüydü )))

Sedegor

Engellendi
Ustam o yerin sizde dikkatinizi cektigi sey ney oldu.nasil orqyi tespit ettiniz
Otlar oldu. Bu gün degil tabi yıllardır ordaki otların nasıl büyüyüp ne zaman uzayıp ne zaman soldugunu yani anormallikleri görürdüm. Arazi deneyimi ve Bir Abinin hadi gidelim demesi belki.

Burdan gelip geçme sebebim yolumun üstü olması yine define yolu yani yoksa çobanlar bile olsa kır yılda bir adam ugrar oralara

Son düzenleme:

murat5164

Bilgili Üye
Turkko ustama sormustum, zaten sen tespitini yapmissin asıl is gozle orayi tespit etmek

murat5164

Bilgili Üye
Göz alışkanlığı . Nasıl anlatayım bilemedim. @ Sedegor ustam açıklasın inşallah o benden daha tecrübeli .
Yer duzluk ve etrafini ceviren yakalardan kendini belli ediyor ama nokta atisi yapmaniz cok sasirtti beni

Sedegor

Engellendi
Turkko ustama sormustum, zaten sen tespitini yapmissin asıl is gozle orayi tespit etmek
iş bazen gözle görmeyle bitmiyor.
Sana desemki Sultan Ahmet ve Ayasofyanın başına iş gelecek. Koca Mısır pramitlerimin başına taş düşecek yerle bir olacak desem sen yine sorarsın nasıl olacak. Ben anlatamam anlatsam çok uzun olur heralde. Ama sen yine sorarsın nasıl olacak.
Bakmak mesele degildir görebilmektir asıl mesele. Amâ insan imrenir gören gözü saglam insana oda bilmez aslında gören iki göz degildir.

Son düzenleme:

Meltun

Bilgili Üye
iş bazen gözle görmeyle bitmiyor.
Sana desemki Sultan Ahmet ve Ayasofyanın başına iş gelecek. Koca Mısır pramitlerimin başına taş düşecek yerle bir olacak desem sen yine sorarsın nasıl olacak. Ben anlatamam anlatsam çok uzun olur heralde. Ama sen yine sorarsın nasıl olacak.
Bakmak mesele degildir görebilmektir asıl mesele. Amâ insan imrenir gören gözü saglam insana oda bilmez aslında gören iki göz degildir.
İzninizle benim şöyle bir cevabım olacak
Burada ki konum şöyledir.
Sol tarafta ki kaya üzerinde 5 li bir yıldız bulunmaktadır.Daha farklı işaretler var ise de bunların ifadeleri çalışma başladıktan sonra gerekli olacaktır.

Konuya şimdilik yıldız ışık tutacaktır.

Yıldız varsa büyük aşıkların mezarı vardır, evlenmeden ölmüş aşıkların tüm düğün eşyaları ve takıları bu mezarda bulmak mümkündür.
5 köşeli olanlar toprağı, ateşi, havayı ve suyu simgeler buna güneş ve ayıda ekleyerek 7 köşeli olarak yorumlanmalıdır, 7 köşeli yıldızlar ancak mistik yöntemle çözülebilir. Mistik akıl ve mantık yolu ile erişilemeyen doğa üstü olayları sezgilerle arama ve bulma yöntemidir. Burada ilim ve bilim tamamen devre dışı kalır, sadece sezgisel güdülerinizi kullanmalısınız. çünkü burada bir yön yada mesafe yoktur her şey sezgiyle ulaşılabilecek şekilde dizayn edilmiştir.
Yıldız varsa para karanlık alandadır, genelde mağaradır bazende mahzende; Burada dikkate değer işaretli alanda dikdörtgen şeklide ki alanın ot renklerinin daha koyu oluşu ile hafif bir çöküntüdür.Arkadaşımızın iç güdüsel sezgisi bunu farketmiştir.Tebrik ederim.