Görsel, bilgi

Tastan

Editör
Sevgili ustam kurt keskindir iyi görür sende o manzaradan görmüş olman gerekir asil oldugu kadar tehlikelidirde boşuna nöbet tutmuyordur orda inşallah hayırlı olur neticesi selametle

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 Abi mezar kurdun sol gözünün baktığı yönde. Çarpı koydugun yerin altında. 5 odalı. İlk iki oda boş. Sonraki 3 oda dolu. Kurdun oraya çıkamadım. Belimin ağrısından zor yürüyorum
Allah cc sifalar versin kardasim gecmis olsun. Bosver odalari, once iyilesmene bak insallah.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör

baykan

Bilgili Üye
bozoklu ustam geçmiş olsun Allah c.c. şifa versin herşeyin başı sağlık para pul odalar sonra gelir nasipse saglık giderse gelmez rabbim tekrar saglık ve şifa versin selametle.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bozoklu ustam geçmiş olsun Allah c.c. şifa versin herşeyin başı sağlık para pul odalar sonra gelir nasipse saglık giderse gelmez rabbim tekrar saglık ve şifa versin selametle.
Allah razı olsun. Elbette ki sağlıktan önemli birşey yok. Burası adamı gerçek anlamda zengin edecek biryer. Ama benim para pulda gözüm yok. Çok umutluydum ama Aradığım şey burda değil sanırım. Bu yüzden hiçbir işlem yapmayacağım.

Son düzenleme:

canahmed

Member
Allah razı olsun. Elbette ki sağlıktan önemli birşey yok. Burası adamı gerçek anlamda zengin edecek biryer. Ama benim para pulda gözüm yok. Çok umutluydum ama Aradığım şey burda değil sanırım. Bu yüzden hiçbir işlem yapmayacağım.

bozoklu ustam, önce sağlık, geçmiş olsun sana, ama senin nede gözün var?, senin aradigin şey burda degilse biz mayhem ustamla gelelim, halledelim ?,benim için de ilk tecrube olur ?,

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@bozoklu ustam, önce sağlık, geçmiş olsun sana, ama senin nede gözün var🙂, senin aradigin şey burda degilse biz @mayhem ustamla gelelim, halledelim 🙂,benim için de ilk tecrube olur 🙂,
mayhem ustamla anlaşamıyoruz. oda çok istiyor bende :) benim aradıgımşey; Tarsus kazısını biliyorsan oaranın ikincisi diyebiliriz. hatta birincisi ;)

canahmed

Member
Ayrıntısını bilmiyorum ama, devlet orayı gizlice halletmistir diye biliyorum usta, başka bilmiyorum,ama riskli iş bence

canahmed

Member
mayhem ustamla anlaşamıyoruz. oda çok istiyor bende :) benim aradıgımşey; Tarsus kazısını biliyorsan oaranın ikincisi diyebiliriz. hatta birincisi ;)
Ayrıntısını bilmiyorum ama, devlet orayı gizlice halletmistir diye biliyorum usta, başka bilmiyorum,ama riskli iş bence