görsel kilise

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Konuyu şöyle bir canlandıralım işaretlediğim bölgeye gidince resimdeki yerleride incelemeyi unutmayın. Birde biraz yüksek bir tepeden klisenin ve çevresinin görünebileceği resimleri çekmeyi unutmayın. Bu arada resimler ne kadar kaliteli olursa o kadar çok detay görünür.

Ekli dosyayı görüntüle 142317

poseidon2023

Uzman
aga ne deyim kilise ennn bereketli yer topragın altı kalbimin atışı bile deyişiyor amaninn ragıp

kağanhan

Yeni Üye
Tamamdır hocam istediğiniz gibi çekecem yeter ki siz yönlendirin o iş bende ustalarım.

Ibrahım2

Bilgili Üye
Kilise rum kilisesi içerde karşıda mıhraplar olacak sağ mihrabın altında mezar var artı kilise gelirleri bağışları var fakat zordur kıtlemelı taşlarla örülüdür doğru yerden gırmezsenız göçer dikkat. lütfen kacak kazı yapmayalım yapanlarda uyaralım kültürel mıraslarımısı koruyalım :)

Mrkn

Member
aga ne deyim kilise ennn bereketli yer topragın altı kalbimin atışı bile deyişiyor amaninn ragıp
Ustam tam size gore bir yerim var ve hatta "kostebekler :)" eşelemişler, emareler de mevcut; fakat sonucsuz kalmislar. Toparlayip paylasim saglayacagim dilerim. Saygilar..

Smokin

Moderatör
Moderatör
Üstadim resimlerin çogu silinmis, (oğlum sagolsun)

Ekli dosyayı görüntüle 142356

:)

Var olanlari kâfi derseniz yarin gece paylasmayi dusunuyorum nasipse.
(Sanirim konuyu dagittik kusur ettiysek affola)
Maşallah :) allah bağışlasin ve oğlunun tatlı canı sağolsun :)
Hele Bi Paylaş ustalar baksın :) bnde coktandir araziye cikamadim . Burda teselli buluyorum selametle

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a. Değerli üstadlar ben fazla zaman bulup siteye giremiyorum neler olmuş :3:.

Değerli kardeşim kilisenin ön tarafi giriş kapinin ve doğu kasasinin resmi yan göneş doğarken ilk vurduğu yerin resimleri istiyorum .

Saygilar ve sevgiler.

Mrkn

Member
Eyvallah Smokin ustam; sizler sagolun!
Cok zaman olmadi siteye uye olali ama sicakliginiz insanin icini isitir cinsten (tum ustalar icin gecerli bu soylemim... Ve de içten)
Saglam ve sarsilmaz dostluklar kurulmasi ümidiyle.

(Bak yine konuyu dagittim iyi mi?:) konu sahibi arkadastan ve konu ile ilgili bilgi ve tecrubelerini esirgemeyen ustalarimdan ozur dilerim.)

poseidon2023

Uzman
herkeze hayırlı günler dilerim

aga sen paylaş hep birlikte bakarız 41 kere maşAllah nazar deymez inşAllah paşaya yanacıklarından öpüver paşanın yerime Mrkn