Görsel

pusula17

Engellendi
Daha once çok nette dondu bu ucu kırılıyor geri devam vs vs.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Beyler ben böyle binalar için bi kazı yapan panpanızım olay gece saat 10 civarı Acıgölde yaşanmıştır

Olaya geçelim akşam bu saattlerde kazı yapıyorduk çok acıktık yemek yemeye eve gittik. yemeği yedikten sonra tekrar kazı alanına döndük. gördüğümüz manzara bizi şok etti. kazdığımız yer kapanmış hatta dümdüz olmuştu. ilk başta hepimiz korktuk ama sonra tekrar kazıya devam ettik. Yanımdaki arkadaş flaşı açıp bizi videoya alıyordu. Sonra bianda duraksadı ve telefonun ekranına bakakaldı. bizde buna ne oldu falan dedik gözlerini ayırmış bize bakıyordu. Sonra bizde ne olduğunu anlamak için etrafımıza baktık ve resimde gördüğünüz varlıkları gördük ve herşeyi bırakıp kaçtık.Ekli dosyayı görüntüle 213098. Kardeşş başına alıntıdır yada merak ediyom gibi bişey yaz sona töhmet ve istismara açık olmasın mevzuu ve senn. Netde 12.ayrı yerde işlenmiş konudur.. selametle kall

pusula17

Engellendi
Beyler ben böyle binalar için bi kazı yapan panpanızım olay gece saat 10 civarı Acıgölde yaşanmıştır

Olaya geçelim akşam bu saattlerde kazı yapıyorduk çok acıktık yemek yemeye eve gittik. yemeği yedikten sonra tekrar kazı alanına döndük. gördüğümüz manzara bizi şok etti. kazdığımız yer kapanmış hatta dümdüz olmuştu. ilk başta hepimiz korktuk ama sonra tekrar kazıya devam ettik. Yanımdaki arkadaş flaşı açıp bizi videoya alıyordu. Sonra bianda duraksadı ve telefonun ekranına bakakaldı. bizde buna ne oldu falan dedik gözlerini ayırmış bize bakıyordu. Sonra bizde ne olduğunu anlamak için etrafımıza baktık ve resimde gördüğünüz varlıkları gördük ve herşeyi bırakıp kaçtık.Ekli dosyayı görüntüle 213098. Kardeşş başına alıntıdır yada merak ediyom gibi bişey yaz sona töhmet ve istismara açık olmasın mevzuu ve senn. Netde 12.ayrı yerde işlenmiş konudur.. selametle kall
Kimisi de buna yine mevzudayiz isik yoj flash actik sonra makiba kirildi sonra birsey gördük vidroya alip foto çektik kilif uydurab yazıyor :)(

The Thing

C*
Süper Moderatör
Yok kepceye 2 adet diş sipariş edecektiler, adam fotosunu istedi sonra manzara bu :)

Kamçılı adam

Yeni Üye
Nerdeyse yenı merak saldıgım hobımden vazgececektım eyvallah ustatlar

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Seviyorum bu goruntudeki arkadaslari

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Korku tüneli tekrar bölümüme hoşgeldiniz beyler. :) :)

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Gençlerin teknolojiyi öğrenme ve kullanma arzusu beni umutlandırıyor ama şu sözde kulağımda çınlıyor.
“Ülkede zeki insana ihtiyacımız yok. Dürüst insana ihtiyacımız var” ...
velhasıl: montaj breee :)

Kamçılı adam

Yeni Üye
Hobı neredeyse oldu fobı mıllet olarak zekıyız bıde kullanacagımız yerı bılsek ofluyla şeytan işine dondu