Görsel

a_g_x_14

Aktif Üye
dostlar unutmayınızki yeryüzündeki en yüce varlıktır insan yaratılanlar arasında.ben hiç böyle bir görsel duymadım işin açığı bu şekilde yani.düşünsenize yer tılsımlı diyelim ve çalışıyoruz bi şekilde başımızda böyle bekliyo ve bu sadece cep telefonu ekranında belli oluyo.bana inandırıcı gelmedi hiç.işin mantığı tılsım malı korumak için yapılmazmı zaten neden çalışmaya iştirak eder bir şekilde bekliyomuşki.kamera açılmasa kimse görmeyecek anlaşılan:322:

yolgezer

Bilgili Üye
dostlar unutmayınızki yeryüzündeki en yüce varlıktır insan yaratılanlar arasında.ben hiç böyle bir görsel duymadım işin açığı bu şekilde yani.düşünsenize yer tılsımlı diyelim ve çalışıyoruz bi şekilde başımızda böyle bekliyo ve bu sadece cep telefonu ekranında belli oluyo.bana inandırıcı gelmedi hiç.işin mantığı tılsım malı korumak için yapılmazmı zaten neden çalışmaya iştirak eder bir şekilde bekliyomuşki.kamera açılmasa kimse görmeyecek anlaşılan:322:
Fotograflarda gorulebiliyorlar bu dogru.
Kendim bizzat yasadim define ararken felan degil gece foto cekiniyosun arkada birsey. Uzun zaman beni etkisi altina aldi.
Cok sukur bi huzursuzluk olmadi.

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu gün arkadaşım sordu ve düşündürdü"eski çağın tekniğimi daha iyi yoksa şimdiki zamanın mı?"
çağımızda fizik, kimya,matematik,elektrik, elektronik,yazılım vb. teknikler var.
ama eski çağda daha bilmediğimiz ne teknikler... biride konuyla alakalı psikolojik algı yönetimi.
adamlar ta o yıllarda mezar hırsızları için bu tekniği kullanmış ve hala çalışıyor...