Gümüş Çubuk 57%

Fearless34

Yeni Üye
Bazı sorular gel-gel dökül için sorulur.
Bedeli,markası, kimin nasıl temin ettiği öğrenilir.

Akabinde de şöyle bir soru sorulur ;

Güzel kardeşim, 1 sene önce ilk mesajını çubuk, kedi kumu v.b. şeklinde atmışsın. Yani çubuk ile ilgili hiçbir şey bilmiyormussun. 1 sene içinde nasıl oldu da tüm bilgileri edinip cubugun altin bulamadığına karar verdin ?

Nokta atışı altını bulan cihaz yapan şahıs, nasıl bir saftrik ki, dünya üzerinde tüm uluslararası dedektör/alan tarama firmalarının beceripte çözemediği işi çözüp, bu beceriyi patent ile koruma altına alıp, teknolojisini bol sıfırlı rakamlar ile taclandirmiyor?
Veya kendi kullanıp paranin dibine niye vurmuyor?

Kendi de kullaniyorsa neden halâ satis yaparak piyasada meleniyor diye sorarlar insana değil mi?

30 kilo altin bugun 15 milyon lira yapar. Biri bulduysa ve nokta atışı da hep buluyorsa, demek ki bu icadı kullanan herkes eninde sonunda zengin olacaktır. Hele bunu icat eden kişi zaten sahayı peynir ekmek gibi biliyordur ve ilk o parayı çuvalla kaldırır. Bu iş böyle ayağa düşmez. Ayağa düşen her iş akçeli üç kağıt işidir.
Buraya gelip bunu dillendiren şahıs 2 kapının birinden içeri girmiştir.

Kapi 1-) Cihaz satıcısı, pazarlayanı,reklam kovalayanidir.
Kapı 2-) Basbayağı, büsbütün tokatlanmis ama hala inkâr ediyordur.

Benim makinam,benim çubuğum, benim solüsyonum, benim mineralli numunem v.b. altını %100 bulur diyerek "BU MALI PAZARLAYAN VE TİCARETE DÖKEN " istisnasız herkes dolandırıcıdır.

Bir şeyi icat eden veya bir çözüm üreterek bulmak istedigini bulan insan, kimseye el avuc açmaz.
Satış yapmaz.
Ticarete konu olmaz.
Hayirseverim, yardimseverim, iyilik olsun, sevap isleyeyim gibi söylemler, numaraciliktir, üç kagitciliktir, dalavereciliktir.

Kimse kimsenin aklıyla alay etmesin.
Havalar zaten sıcak o yuzden hiç çekilmiyor.
Usta arazide saklanan bir altını bulabilen cihaz diyorum istersen kirli bir arazide sakla altını ben oraya gelip altını bulursam alır giderim bulamazsam aynı altını sana alır veriririm .

Fearless34

Yeni Üye
Seni çarpılmışın haberin olsun.
Fırsat bulursan cihazı iade et.
Paranı kurtar.
Yalan söylüyorlar.
Yancuları da kullanıyorlar.
Madem çarpıldım al 10 tane çeyrek altın sakla bir araziye sonra bende o araziye geleyim 50 metre yakınına getir beni bulursam çeyrekleri alır giderim bulamazsam 10 çeyrek benden sana kabulse burdakilerde şahit olsun

Fearless34

Yeni Üye
Bazı sorular gel-gel dökül için sorulur.
Bedeli,markası, kimin nasıl temin ettiği öğrenilir.

Akabinde de şöyle bir soru sorulur ;

Güzel kardeşim, 1 sene önce ilk mesajını çubuk, kedi kumu v.b. şeklinde atmışsın. Yani çubuk ile ilgili hiçbir şey bilmiyormussun. 1 sene içinde nasıl oldu da tüm bilgileri edinip cubugun altin bulamadığına karar verdin ?

Nokta atışı altını bulan cihaz yapan şahıs, nasıl bir saftrik ki, dünya üzerinde tüm uluslararası dedektör/alan tarama firmalarının beceripte çözemediği işi çözüp, bu beceriyi patent ile koruma altına alıp, teknolojisini bol sıfırlı rakamlar ile taclandirmiyor?
Veya kendi kullanıp paranin dibine niye vurmuyor?

Kendi de kullaniyorsa neden halâ satis yaparak piyasada meleniyor diye sorarlar insana değil mi?

30 kilo altin bugun 15 milyon lira yapar. Biri bulduysa ve nokta atışı da hep buluyorsa, demek ki bu icadı kullanan herkes eninde sonunda zengin olacaktır. Hele bunu icat eden kişi zaten sahayı peynir ekmek gibi biliyordur ve ilk o parayı çuvalla kaldırır. Bu iş böyle ayağa düşmez. Ayağa düşen her iş akçeli üç kağıt işidir.
Buraya gelip bunu dillendiren şahıs 2 kapının birinden içeri girmiştir.

Kapi 1-) Cihaz satıcısı, pazarlayanı,reklam kovalayanidir.
Kapı 2-) Basbayağı, büsbütün tokatlanmis ama hala inkâr ediyordur.

Benim makinam,benim çubuğum, benim solüsyonum, benim mineralli numunem v.b. altını %100 bulur diyerek "BU MALI PAZARLAYAN VE TİCARETE DÖKEN " istisnasız herkes dolandırıcıdır.

Bir şeyi icat eden veya bir çözüm üreterek bulmak istedigini bulan insan, kimseye el avuc açmaz.
Satış yapmaz.
Ticarete konu olmaz.
Hayirseverim, yardimseverim, iyilik olsun, sevap isleyeyim gibi söylemler, numaraciliktir, üç kagitciliktir, dalavereciliktir.

Kimse kimsenin aklıyla alay etmesin.
Havalar zaten sıcak o yuzden hiç çekilmiyor.
Usta belki anlatımda sıkıntı oldu altını bulan cihazı satın alan biri cihazın mucidi olan adam daha birşey bulamadı ama benim tanıdığım 4 kişiye buldurdu hatta birisi 2 kere nokta atışı yaptı. Sen diceksin ki patentini alıp neden satmıyor ya da neden şirketlere vermiyor? Adam bugün o cihazı piyasaya sürse adamı ortadan kaldırırlar belki adam şuan gizli tutuyor kendini 2 milyon dolar verildi cihaza adam projesini satmadı sen şimdi işkembeden sallıyorsun gelip gördün mü cihazı yok . Ben burda ne cihaz pazarlıyorum ne de kazıklandıģımi düşünüyorum şuan uçuk kaçık fiyatlara satılan cihazların bile eline verdi bu cihaz yaterki arazide altın olsun şaşmıyor önce bende adam niye bulmuyor o zaman diye düşünüyordum fakat adamın definecilikle bir işi yok adam kafayı doğanın mucizelerine takmış bir araştırmacı 1 sene önce çubuk hakkında birşey bilmediğim doğruydu bu adamı tanıdım gerçekleri anladım cihaz desteksiz bir çubuğun altını bulması imkansız denecek kadar düşük bir ihtimal isteyen arzulayan kendine veya cihazına güvenen arkadaşlar varsa 10 kiloya kadar kabulüm altın saklasın bulursam alır giderim yalnız 🤣🤣 ama 3 5 çeyrek de olur

The Thing

C*
Süper Moderatör
Polemik içeren ve konu ile alakası olmayan mesajlar silindi.
Devamı halinde başka bir şey için düşünürüz.
@Fearless34 bu tip değişik üslup içeren yazışmalardan kaçınınız, forumu iyi takip ediniz.

Fearless34

Yeni Üye
Polemik içeren ve konu ile alakası olmayan mesajlar silindi.
Devamı halinde başka bir şey için düşünürüz.
@Fearless34 bu tip değişik üslup içeren yazışmalardan kaçınınız, forumu iyi takip ediniz.
Benim kimseyle alıp veremediğim yok burada. Arkadaşın biri dolandırıcı yada yancı olduğumu söyledi kimin ne düşündüğü umrumda değil gerçi fakat bilgi almak isteyen kullanıcılara tuzluk alıp giden çok gibi iğneleyici sözler söyledi kimse kusura bakmasın yazışmalardan dolayı

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Bende böyle bir alet olacak, gelip burada yazmam. Hatta kimseye demem. Gerek varmı böyle bir laf kalabalığına; hayır. Yalnız ben bilsem kafi.

Not: Sohbet ediniz, kırıcı olmayınız.

Fearless34

Yeni Üye
Bende böyle bir alet olacak, gelip burada yazmam. Hatta kimseye demem. Gerek varmı böyle bir laf kalabalığına; hayır. Yalnız ben bilsem kafi.

Not: Sohbet ediniz, kırıcı olmayınız.
Çok doğru ustam kimseye iyilik yaramaz bunu bir kere daha teyit ettirdiniz.