Gumus cubuk kullanan varmi

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır arkadaşım bu orkun başta seni övüyor sonrada söz ediyor.yoksa senmi zorla tutuyorsun alamanyada bukadarr kin yapıyor sana :)
çubuk işine gelince saf gümüşü kullanıpta istenilen randımajın yakalanamadığı %40 olanın daha iyi olduğu tepkimelerin daha jararlı olduğu konular içinde geçmişti..bunla alakalı olarak saf altından yapılan cubuklardada aynı sıkıntı var.oyüzden boşa masraf etmemek lazım..

GERMO

Engellendi
Mhmt82 ustam, şimdi bu orkun gardaş gümüş cubuktan randiman alamamış, memleketin tezek kokusunu bırakıp gitmiş, birde Avrupanın Almanın küf kokulu havası şalterleri attırmış bence, morali pozihtir bence gardaşın.
@Mal bulanındır arkadaşım bu orkun başta seni övüyor sonrada söz ediyor.yoksa senmi zorla tutuyorsun alamanyada bukadarr kin yapıyor sana :)
çubuk işine gelince saf gümüşü kullanıpta istenilen randımajın yakalanamadığı %40 olanın daha iyi olduğu tepkimelerin daha jararlı olduğu konular içinde geçmişti..bunla alakalı olarak saf altından yapılan cubuklardada aynı sıkıntı var.oyüzden boşa masraf etmemek lazım..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır arkadaşım bu orkun başta seni övüyor sonrada söz ediyor.yoksa senmi zorla tutuyorsun alamanyada bukadarr kin yapıyor sana :)
Ustam dogru bilgi ve deneyimler ile surekli insanlara biseyler sunuyorum ancak cimbizla icinden laf secip aleyhime kullananda oluyir.Kimin nerde yasayip hangi ruh halinde olduguna kafa yoramam.seningibi kiymetli insanlarla beraber biz burda hanciyiz...cok yolcu geldi gecti daha sarsip sallayabilen olmadi.....gumus isi veya degisik elementler cubuklara uygulandi.herkesin enerjisi frekansi manyetik alani farkli..kuru bakir 20 tl lik cubukla mezar bulanda cok maalumundur...kendine iyibak kiymetli ustam

GERMO

Engellendi
Mal bulanındır helal olsun kardeşime, elimizdeki bentonit ve minerale çözüm olan yöntemler, yanlış insanlarida ayirabilseydi keşke, Mhmt82 ustam insan evrimi konusunda Mal bulanındır ustam bizden daha tecrübeli, bizde alışacaz sonunda.
Ustam dogru bilgi ve deneyimler ile surekli insanlara biseyler sunuyorum ancak cimbizla icinden laf secip aleyhime kullananda oluyir.Kimin nerde yasayip hangi ruh halinde olduguna kafa yoramam.seningibi kiymetli insanlarla beraber biz burda hanciyiz...cok yolcu geldi gecti daha sarsip sallayabilen olmadi.....gumus isi veya degisik elementler cubuklara uygulandi.herkesin enerjisi frekansi manyetik alani farkli..kuru bakir 20 tl lik cubukla mezar bulanda cok maalumundur...kendine iyibak kiymetli ustam

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır burası bir aile ortamı gibi bazen misafirler gelip gidiyor..bazıları seviliyor dostumuz oluyor bazıları kaybolup gidiyor malesef..saygılı olmak kırmamak çok önemli.ama gidenlerin çoğu iyi gitmiyor..biz bir olalım gerisi düzelir..allaha emanet olasın.. GERMO ustam benim çubuklar adam tahlili yapıyor :) geşene bakıyorum sıkıntılıysa bulaşmıyorum..

GERMO

Engellendi
@Mhmt82 ustam o cubuktan değil, senin yuregindeki insanlık enerjindendir, ustam kimseye kötü yanlış demeye dilimiz varmiyor, Allah cc akıl fikir versin diyelim, Rabbim bizleri razı oldukları ile dost eylesin, Yoldaş eylesin inşallah. Iyiki varsınız.
@Mal bulanındır burası bir aile ortamı gibi bazen misafirler gelip gidiyor..bazıları seviliyor dostumuz oluyor bazıları kaybolup gidiyor malesef..saygılı olmak kırmamak çok önemli.ama gidenlerin çoğu iyi gitmiyor..biz bir olalım gerisi düzelir..allaha emanet olasın.. @GERMO ustam benim çubuklar adam tahlili yapıyor :) geşene bakıyorum sıkıntılıysa bulaşmıyorum..