gumus levha ile define bulmak

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır dostlarım bırakın böyle sakıncalı işleri ya ALLAH diyerek kendi bildiğimiz tespit ve kontrolleri yapmak en iyisi bana göre o tür işler insanı dinden çıkarır kolay gelsin
ustam konu basinda yazdimm fikir amacli diye inanin bi aksi durum yok bilinmeyenlerden haberi olsun insanlarin kii artik somurulmesinler.saygi ve sevgi ile kaliniz tesekkurler

DİVANE

Moderatör
Moderatör
ustam konu basinda yazdimm fikir amacli diye inanin bi aksi durum yok bilinmeyenlerden haberi olsun insanlarin kii artik somurulmesinler.saygi ve sevgi ile kaliniz tesekkurler
biliyorum kardeşim hepsini okudum ben sadece sakıncalı olduğunu belirttim yoksa öğrenmek güzeldir saygılar

ZİKRULLAH

Engellendi
arkadaslar..boyle bir durum mevzu var..asagidaki resimdeki ve oneride bu konuda ehil oldugunu beyan eden sosyal medyada xxxxx hoca ..sizin fikriniz ve olabilirlik olasiliklari nedir sizce..amacim ifsaa yada rencide etmek deildir .resimdeki obje yazi ve resmin altindaki tavsiye hocaya aittir..Ekli dosyayı görüntüle 228746Muhakkak işinize yarar, defineci kardeşlerim şurası muhakkak ki uygulama doğru olursa orada define varsa Faidesini görürsünüz bunu akşam namazından sonra define umulan yerde bir karış derinliğe gömün geriye çekilip bakın ışık veya bir hayvan görülûrse define vardır ışığın veya hayvan nereden çıkmışsa oraya müdahale edin bunlardan birisi olmuyorsa define yoktur yarım saat içerisinde belli olur rast gele kardeşlerim inşallah
Uygulanmaması hayırlıdır.Sayısal ve değer bazında şirktir ismini açıklamak istemediğim bir cin gelir ve beyniniz ile oynar.Şirktir iman gider.Gizli anlasma yapılır ruhun duymaz.Sen gittiğinde izin kalır gece 100 kişiyi evinde bulursun huzurun kalmaz daha ne diyelim bizi tanıyan Tanır sözümüzü dinleyen üzülmez Biiznillah

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Anladığım kadarıyla bir cin kavminden bahsediyor. Sakıncalı işler, Belki gömü buldurur ama hayatını karartırlar, bulduğunu ağız tadıyla yiyemizsin, hem bu dünyan, hem öbür dünyan gider. Bulaşmayın böyle işlere.

ZİKRULLAH

Engellendi
Gulunc duruma dusmek nefsime agir gelmez.

30 senedir tasavvufi hayatin icindeyim.
İcazetli alimide
Alimim diyenide,
Hakiki seyhi de,
Sahtesini de iyi bilirim.
Omrumde en cok parayi kitaba verdim.
Kutuphanemin yarisi tasavvufi eserlerle doludur.
Hergun 101 bin kez Allah cc diye zikredilen bir evde yasamaktayim.
Neyse .
Alimide bilirim,
Cahilide bilirim.
Benim dedigimi iyi anlayin.
Sizi havvas ilmi ile amil asla kabul edemem.Cevheri bilirim kardasim.
O cevher sizde yok. İsrar etme.

Tekrar ediyorum.
Site kurallarina uyunuz.
Bu saatten sonra ozellikle her yazdiginizi kontrol edecegim insallah.
Hizmet mi edeceksiniz
Hezimete sebep mi olacaksaniz hep beraber gorecegiz.
Burada hizmet eden dua alir.
Dua haricinde baska beklentisi olana musade edilemez.

Bu son yazimdir.
Diyeceklerimi dedim.
Daha yazip da tartisma ortami olusmasini uygun gormuyorum.
Evet tartışmayalım fakat bu forumda bir çok kişiye yardım ettik bazıları gibi bunları reklam mı edelim ?

Bakınız Tanımadığınız insanlara bu şekilde telkinlerde bulunmak zaten bir Müslümana Yakışmaz ilminiz var ise tartışalım her konuyu sorun cevabı gelir.Çok üzüldüm şuan havvas ilmi ni bilmiyorsunuz gördüğünüz ile tartmayınız ki kaldıki ben ilim haricinde bir çok konuda fikrimi paylaşıyorum forumda elektronik olsun surfer olsun radyestezi olsun sabit konularım var.Alimim şeyhim demedim icazetliyim dedim ki burada yanlış yok diploma ile aynı cümle.

Zaten önyargı ile bitirdiniz herseyi daha o temelin üstüne bina kuramam.Ben aylardır yazıyorum bu forumda geçmişe dönükte bak.İlim hazinesi Allahtandir.Kitap ile olsaydı herkes olurdu bir yere kadar kitap sonrasında derya aslolan tanımaktır yazdığımız beyiti dahi anlamadılar çıkıp ilim tartışamayız

Ali2020

Aktif Üye
arkadaslar..boyle bir durum mevzu var..asagidaki resimdeki ve oneride bu konuda ehil oldugunu beyan eden sosyal medyada xxxxx hoca ..sizin fikriniz ve olabilirlik olasiliklari nedir sizce..amacim ifsaa yada rencide etmek deildir .resimdeki obje yazi ve resmin altindaki tavsiye hocaya aittir..Ekli dosyayı görüntüle 228746Muhakkak işinize yarar, defineci kardeşlerim şurası muhakkak ki uygulama doğru olursa orada define varsa Faidesini görürsünüz bunu akşam namazından sonra define umulan yerde bir karış derinliğe gömün geriye çekilip bakın ışık veya bir hayvan görülûrse define vardır ışığın veya hayvan nereden çıkmışsa oraya müdahale edin bunlardan birisi olmuyorsa define yoktur yarım saat içerisinde belli olur rast gele kardeşlerim inşallah
Yukari daki yazilar:
Mikayil9853 rugyaeel9 cebraeel
Asagidaki yazilar:
Ezraeel1975 maymun1779esrafeel
Sagdaki:
Herfyaeel8111
Soldaki:hesyafeel vvvvvv

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Yukari daki yazilar:
Mikayil9853 rugyaeel9 cebraeel
Asagidaki yazilar:
Ezraeel1975 maymun1779esrafeel
Sagdaki:
Herfyaeel8111
Soldaki:hesyafeel vvvvvv
Hee ne diyiin yaani
Kafa yorma boyle seylere takilma
Piyasada nēler döniyi ayikturma konularindan biri bu
Diini argumannlarla maddi kazanim saglanamaz aracilik edende yapanda heder olur

Cemov

Aktif Üye
Birgün fakirin eşeği sırtında odunla eve giderken köprüde zenginin eşşeği ile karşılaşmışlar. Hoş beş sohbet derken zenginin eşeği ya sana çok üzülüyorum şu dünyada gün görmedin kaç git buralardan azda sen rahat yaşa deyince. Fakirin eşeği kardeşim ben uzun zamandır gitmeye niyetliyimde benim sahibim varya karısıyla kavga ederken dediki senin .... eşeğe....!! Onun benden başka eşeği yok bende o günü bekliyorum..))

Ali2020

Aktif Üye
Hee ne diyiin yaani
Kafa yorma boyle seylere takilma
Piyasada nēler döniyi ayikturma konularindan biri bu
Diini argumannlarla maddi kazanim saglanamaz aracilik edende yapanda heder olur
Yok hocam yalns anladnz ben istedim ki arabca yazilari tirk diline cevirim belki yardmm dokunur.bu yazida allahin melaeekelerinin adi yazli cok muhterem bi yazi aminim tesiri olur ama insanlarn temiz yurekle ve imanla bu islemi yapmak gerekir