gumus levha ile define bulmak

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
arkadaslar..boyle bir durum mevzu var..asagidaki resimdeki ve oneride bu konuda ehil oldugunu beyan eden sosyal medyada xxxxx hoca ..sizin fikriniz ve olabilirlik olasiliklari nedir sizce..amacim ifsaa yada rencide etmek deildir .resimdeki obje yazi ve resmin altindaki tavsiye hocaya aittir..Ekli dosyayı görüntüle 228746Muhakkak işinize yarar, defineci kardeşlerim şurası muhakkak ki uygulama doğru olursa orada define varsa Faidesini görürsünüz bunu akşam namazından sonra define umulan yerde bir karış derinliğe gömün geriye çekilip bakın ışık veya bir hayvan görülûrse define vardır ışığın veya hayvan nereden çıkmışsa oraya müdahale edin bunlardan birisi olmuyorsa define yoktur yarım saat içerisinde belli olur rast gele kardeşlerim inşallah

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Ben bunu anlamadim simdi Mal bulanındır kardesim..bu nasil bisey aciklamasi ne nasi bi malzeme olacak neyin uzerine yazilacak dualari mutlaka vardir neler bunlar bikaek iyi olur bence..birde soylenenlere bakinca supheeye dustum bunun uzerinde ne yaziyor acaba.birde sosyal medayada nerden bakalbilirim.aciklamasini yazarsan sevinirim bi izleyeyim bakalim ne varmis ne yokmus

Mal bulanındır

Ben bunu anlamadim simdi Mal bulanındır kardesim..bu nasil bisey aciklamasi ne nasi bi malzeme olacak neyin uzerine yazilacak dualari mutlaka vardir neler bunlar bikaek iyi olur bence..birde soylenenlere bakinca supheeye dustum bunun uzerinde ne yaziyor acaba.birde sosyal medayada nerden bakalbilirim.aciklamasini yazarsan sevinirim bi izleyeyim bakalim ne varmis ne yokmus
ustam bu yaziyi sitemizde yazipokuyabilecek ustalar var eminim gunduz gorduklerinde cevap verir yada biliyodur mevzuyu..ozellikle israrla gumus levhaya ayni tarzda yazilacakmis.uygulama esnasinda dua okumaya gerek yokmus.birisi gonderdi banada bi bak takla isimi asli varmi diyye bende paylasayim dedim sizinle.gunduz akibeti ortaya cikartiriz ancak.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Köşelerde 4 büyük Meleğin isimleri var. Maymun yazısını okudum. 1985 1975 vb gibi tarihler de var.
Garip. Tecrübe eden var ise dinlemek isterim.

Mal bulanındır

Köşelerde 4 büyük Meleğin isimleri var. Maymun yazısını okudum. 1985 1975 vb gibi tarihler de var.
Garip. Tecrübe eden var ise dinlemek isterim.
havas isi o garanti...ondan diyim anca gunduz aydinlanir olasilik varmi yokmu somuru isimi ciddimi.burda bikac kisi biliyom.da onlar gunduz takiliyo

Mal bulanındır

Son düzenleme:

R00T

Profesyonel
Co Admin
Harf ve rakamsal kodlamalı vıfke.Bu işlemler abdestsiz ve halis niyet olmadan belli bazı tütsü koku işlemleri olmadan olmuyor genelde.Gümüş levhayı belki şu veya bu kokularla yapında demişler mi.