günün hüsranı :(

TANRIDAGI

Engellendi
objeler rastgele bi alandanmi, yoksa bir mezardanmi cikti.

TANRIDAGI

Engellendi
allah emeginizi fazlasiyla karsilayacaklarinada denk getirsin...

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu mezar daha önce çalışılmış yada çökmüş olmalı şayet bunların bazıları daha önceden kırılmış renk farkı ve izler o yönde bunalrın yanında madde çıkmış olması gerek onları almışlar yada şöyle diyelim tam cihazla alamadın bazı maddeleri cihaz demir tonunda ses verir dikkat etmek ezzemdir başıma çok geçti bilgin olsun bu tip yerlerde demir sinyali deme al

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
nasip böyle imiş bol olsun inşallah

Nil

Engellendi
mucit greyder faciası yaşanan mezarlar böyle oluyor malesef :) yangın yolu açımında neler neler çıkıyor, tabi takip edenler görüyor :) kırılmış camları toplamadım bile

poseidon2023

Uzman
igneyig buldugun yerde başka mezarlar olacak onları bulamadınmı

Pscyhe

Engellendi
Emegine saglik Nil kardesim guzel gorsel olmus...resimde tanitim yapan el bayan eline bensemiyor bilgin olsun.birde onemli konu bence yazi olayi olmamis ozelliklede site isminin kullanilmasi yanlis anlasilmalara sebep olabilir.bu konudada biraz daha dikkat edersek cok guzel olur bence.

Nil

Engellendi
öncelikle teşekkür ederim, el olayına gelirsek birdahakine kendi elimi de çekerim :) form isminin kullanılmasına gelirsek özellikle isim ve tarih yazdım ki foto biryerden görsel olarak alınıp düzmece yapılıp insanlar kandırılıyor diye kirli düşünceler olmasın diye .
Emegine saglik @Nil kardesim guzel gorsel olmus...resimde tanitim yapan el bayan eline bensemiyor bilgin olsun.birde onemli konu bence yazi olayi olmamis ozelliklede site isminin kullanilmasi yanlis anlasilmalara sebep olabilir.bu konudada biraz daha dikkat edersek cok guzel olur bence.