gurbetciadam arkadasimiz

hayalsaati

Bilgili Üye
Hayırlı akşamlar. Belki uzun zaman olmadı aranıza katılalı. Olduk olmadık konularda arada ortaya çıkmamdan tanıdınız.
Ben arazide gezerken açılmış ve kesinlikle değerlisi bulunmuş yeri görünce hemen incelerim fotolarını alırım. İşaretleri tek tek incelerim. Çıkan yere göre not alırım. Benim için büyük bir tecrübedir. Forumda ustaların açılmış yer görsellerini incelerim. Tecrübedir. Arkadaşların yorum istedikleri görseller ustaların yorumları ilgimi çeker notlar alırım tecrübedir. Kimse bildiklerini ana karnında öğrenmedi. Bir çok ustam eminim ki bilgilerini açılmış yerlerden elde etti. Benim en sevdiğim başlıklardır açılmış mezar kasa gibi görseller.
Benim bu forumda karar kılmam kimlerin ne mezunu olduğunu bilmem ama insanlık seviyesinin yardımlaşmanın üst seviyede olduğunu görmemdendir. Kimse bildiğini saklamıyor burda. Bildiği nisbetinde tecrübesi dahilinde yardım ediliyor.
... Artık ben de kendimi sizden gördüğüm için acizane bir özeleştiri ile bağlayayıp akşam çayları benden olsun müsadeniz olursa...

...Burada görseller sunuluyor. Ustalarımız emekler vererek yazıp çizip yorumluyorlar. Ancak bu yorumlara süresi önemli değil bir ay sonra da olur. Ustam dediğin yere baktım boş çıktı demek bile bir tecrübedir. Kısacası yorumlara geri dönüş yaparsak bilgi ve tecrübe bir üst seviyeye çıkacaktır.
Havalar ısınıyor karlar eriyor. Bol görselli bol nasipli bir sezon olur inş.
Ekli dosyayı görüntüle 234955

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Meseleye fransız olduğum için sadece paylaşıma yorum yapayım güzel bi replikti :D

harunasln

Aktif Üye
belli ki arkadaşın bir yerlerden yarası varmıştı. dediği gibi olsaydı foruma üye yirmibin küsür kişi ihya olmuştu.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
gurbetciadam hala konu acipta akil oyunlari yapiyon..ayip ediyosun artik...bildigin varsa soyle sektorden vatandas sana yardim eder kalkinir ihya olursun.devletin eskiya malina ihtiyaci yok gariban vatandasi sevindir sen.....devletin makinasi cihazi muzecisi kakili var.isterse topragi elekten gecirir ....bu tarz konu acipta milletin kafasini bulandirma dahaaa......