gürgen ağacı yakınında

poseidon2023

Uzman
Allah iylini versin emiiiii

resmin üzerinde yazıyor bak ( oda ) iki secenek odayın girişi 1 / 2 diye ayırdım

Mhmtylmz

Aktif Üye
Bozoklu ağaç ortalama 300 senelik yaşlı tek bir ağaç internette okuduğum yazilarda güneydoğu tarafina 7 adimda olur vs. Yazdığı için kazdim onlar çıktı bende dedektör vs yok anlayacağın şansa kazdım bu emaraler çıkınca buraya attım bilgi almak amaclı yoksa defineci değilim baba evinin bahçesi
Arkadaşım senin yashin tek birsey var köyünün geçmişini iyi öğren rum mu ermeni mi rum ise ağacın altındadır agaci köklemeden alamazsin ermeni ise agacin etrafinda 3 adet gömü vardır bunlar 3 ile 5 mt arası kucuk oda icinde kup yada bakir barkac icinde ama çabuksuz hicbirsey bulamazsin bende sakarydanim ferizliden bizim buralarda gömüler boyle hem boşa mezarları kazma boş yok birseyler değmez ama bu bölgelerde lahit tarzı oda mezarlar var çubukla bulursun baskasi yalan

Revenge666

Member
Arkadaşım bende alan tarama çubuk var kucuk karasuda 3 adet 5 mt de ermeni gomusu tespit ettin ben ferizlide arıyorum köyüm orası ama karasu YALI Mahallesinde oturuyorum istersen çubuklar ile bakarız karasu genelde ermeni yerleşmesidir köyde cik gez üçgen yapan yasli ağaçlar var mı onu araştır ister buradan yaz ister ccxxcxxcxx ne gel güvenlikten beni sor beni bul yardımcı olurum
Mesajinizi yeniden duzenleyin adres vermek yasak.