Güzel Nereye Bakmalı !

Azrad

Engellendi
@Azrad ustam süper çözüm Allah razı olsun sizi diğer konularınız da da takip ediyorum, burda özellikle 2 nolu çıkıntı derken asıl mezar olarak karşıyı gösterdiğini anladım, doğrumu anlamışım ? Tam karşı da da 4 nolu yer var yada başka bir yer mi? canım abim, hakkınızı helal edin lütfen, saygılar sunuyorum, selametle kalın
Canın sağolsun kardeşim.Helal olsun.Dua et yeter.Sorulara gelicek olursak

Evet doğru anlamışsın.4 nolu yer asıl mezar odası.2 nolu çember orayı gösteriyor.

Efendi51

Bilgili Üye
Canın sağolsun kardeşim.Helal olsun.Dua et yeter.Sorulara gelicek olursak

Evet doğru anlamışsın.4 nolu yer asıl mezar odası.2 nolu çember orayı gösteriyor.
Azrad bir resim ekliyorum 2 nin baktığı yerle ilgili bir daha bakarmısınız?

Azrad

Engellendi
@Azrad bir resim ekliyorum 2 nin baktığı yerle ilgili bir daha bakarmısınız?
sanmıyorum.Simetrik olarak 2 oraya bakıyor diye düşünme.Mezar soygunları insanlara bıkkınlık getirmiş zamanında.2 nin yapılış amacı kişinin simetrik bakması amacı ile değil nereye baktığını bildiği düşüncesi ile yapılır.Yoksa soyulan mezarın haddi hesabı olmazdı.Gösterdiğim yer doğru yer..

Efendi51

Bilgili Üye
bur da bir de balık var sanki Azrad ustam buna bir baksan

Efendi51

Bilgili Üye
Azrad ustam fazla oldu biliyorum ama balığı çizerken farkettim, yağmur yağıyor maaşallah 3 gündür, yakın çekim de yapar atarım inşallah domuz a benzettiğim bir yer daha işaretledim,altındaki çevirme falan çok benziyor, her şeyin hayırlısı olur inşallah hayırlı geceler olsun saygılar tekrar

Azrad

Engellendi
@Azrad ustam fazla oldu biliyorum ama balığı çizerken farkettim, yağmur yağıyor maaşallah 3 gündür, yakın çekim de yapar atarım inşallah domuz a benzettiğim bir yer daha işaretledim,altındaki çevirme falan çok benziyor, her şeyin hayırlısı olur inşallah hayırlı geceler olsun saygılar tekrar
: ) : ) dediğim yerleri hallet doğru yerler inşallah.

Efendi51

Bilgili Üye
@Efendi51 Özellikle bakmamı isteyen kardeşlerimi kıramıyorum.Gelelim bölgeye. Medeniyet medeniyet kokuyor her yer medeniyet.Öncelikle bilmen gerek iş var işlem var.Fakat elimizdeki verilere göre (yağni çokta çözünürlüğü iyi olmayan resimlere) tespit ettiğim daha az işçilik isteyen yerler şu şekilde.
Azrad ustam daha önce çubukla boşluk konunu gördüm ama şimdi bulamadım, linkini müsait olunca atarmısın ustam, çubuk da aldım icraat zamanı inşallah

Ekli dosyayı görüntüle 193920

3 nolu çerçeve bariz işçilik görmüş.3 nolu çerçevede benim çubukla boşluk konumdaki çubuğu yap ve boşluk tespiti yap.Tüm gösterdiklerimde bu çubuğu muhakkak kullan.Eğer netice olumlu ise 1 nolu çerçevedeki kapak tan gir Allah hayırlı eylesin.

2 nolu çıkıntı asıl mezarın yerini gösteriyor.Çok güzel bir yer.

Ekli dosyayı görüntüle 193921

4 nolu alan asıl mezarın kapısı.Güzel bir şekilde yokla sağlam yokla.Olumlu ise işlem yapmaya değer çok sağlam anladın sen.Hayırlı olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 193922

5 nolu yer büyük çember tek yoklaman gereken yer.Burayıda sağlam dikkatli yokla.Olumlu ise işlem yapmaya değer.

Mevla hayırlı eylesin dikkatli ol Allah kaza bela vermesin.Müslüman kardeşlerimiz yararlansın.Ülkemizin insanına yarasın inşallah.

Selametle..
Azrad ustam daha önce çubukla boşluk konunu gördüm ama şimdi bulamadım, linkini müsait olunca atarmısın ustam, çubuk da aldım icraat zamanı inşallah. teşekkür ediyorum

mayhem

Co Admin
Co Admin
Gerekli ikaz kendisine yapılmıştır konunun dağılmaması için mesajları sildim devam ediniz lütfen .