**güzel şeyler var ama ne?**

aslan81

Moderatör
Moderatör
kayalık varmı çevrende ,varsa orayı bir araştır ,suya git diyeceğim öncelik su olan dere kaynak pınar orada varsa araştır fotola görelim işaretler güzel önce senin gayretini bir görelim

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam bende biraz abes kaçabilir ama önce kayanın altına farklı bir işaret varmı diye kontrol etmeni önerem. Sonrasında 1 metre çalış farklı bir emare varmı diye kontrol et ama sonra taşı aynı yerine oturtup tespitlerine devam etmeni önereceğim. Bu taşta eksik birşeyler var gibi önce onları bulalım derim. Bu sadece ustalarımız bu fikre ne der bilemem.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ustam bende biraz abes kaçabilir ama önce kayanın altına farklı bir işaret varmı diye kontrol etmeni önerem. Sonrasında 1 metre çalış farklı bir emare varmı diye kontrol et ama sonra taşı aynı yerine oturtup tespitlerine devam etmeni önereceğim. Bu taşta eksik birşeyler var gibi önce onları bulalım derim. Bu sadece ustalarımız bu fikre ne der bilemem.
Gayet mantıklı aynı şekilde yerine koymak kaydıyla
Ama şimdi deyil
Ilk önceliği çevreyi çembere alıp etrafta bir keşif yapması var ise birşeyler
Onları değerlendirmeli daha sonra dediğiniz gayet makbul
Altinda nda farklı semboller çıkacağı dusuncesindeyim

Maden-Mineral

Bilgili Üye
carsambali

Arkadasim, Bu Resim cekildiginde orda calisma yapilmis, hani seni suclamiyorum ama Arkadasin güzelce bir yalan konusmus sana!

Bunu yazarken tahmin üzeri yapmiyorum, delilli olarak sözlüyorum!

Bu sartlar altinda yapilacak yardim olsada, asla mümkün degil!
Önce Arkadasin Dogru olsun.
Bizde sana yardimci oluruz insaALLAH! Hemde ummadigin kadar...

carsambali

Bilgili Üye
@carsambali

Arkadasim, Bu Resim cekildiginde orda calisma yapilmis, hani seni suclamiyorum ama Arkadasin güzelce bir yalan konusmus sana!

Bunu yazarken tahmin üzeri yapmiyorum, delilli olarak sözlüyorum!

Bu sartlar altinda yapilacak yardim olsada, asla mümkün degil!
Önce Arkadasin Dogru olsun.
Bizde sana yardimci oluruz insaALLAH! Hemde ummadigin kadar...
sevgili kardeşim,neye istinaden söylüyorsun bilmiyorum lakin sanırım bilidiğin şeyler var kendinden eminsin.hayırlısı inşaallah diyelim ustacım