Haç işaretinde yardımlarınizi bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Herkan

Member
Seneler önce böyle guzel makinalar yoktu ama artik cok guzel bosluk bulan makina goturecegiz cok yuksek bir yer burasi ve sırf kaya ölçumleri hacın sag ve sol olmak uzere tahmini cm ölcumlerini baz alarak yaptik bosluklarida keserle vura vura aradık gecmiste kaldi tabi artik teknoloji gelisti simdi oraya cikmadan once bu isaretin anlamini burdaki ustalarla beraber çozmemiz lazım

hades40

Bilgili Üye
Bilmediğiniz konulara böyle anlamsız yorumlar yapıp insanların emeklerine ve ALLAH'ın 3 dinin'den biri olan Hırıstıyanlığa böyle saygısızca yaklaşmayın. Neden böyle bir yorum yaptım: Bir dinin sembolüne bakıpta onun (şaftı) uzun oraya yön vermiş vesaire bunlar anlamsız ve saygısızca yaklaşımlardır bu dinin mensupları da müslümanların defni gibi ALLAH'ın huzuruna gerektiği şekilde defnedilmiştir onların mezarlarında birşeyler aramaya yönlendirirsen insanları büyük bir vebal altına girersin. Lütfen cehaletinizi insanları gereksiz yönlendirmeye kullanmayın.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şapel olsa zaten orayı arardık ve işreti çözmek için uğraşmazdık usta ama yok etrafını çok gezdik
Kafkaslı ÜSTADA KARŞI USLUBUNUZU BEĞENMEDİM .

BUKADAR BİLGİLSEN NEDEN YARDIM BEKLİYORSUN HEM YARDIM BEKLİYORSUN HEMDE TERS CEVAP VERİYORSUN.
BU SİTE BAŞKA SİTELERE BENZEMEZ BU SİTEDE SAYGI VE SEVGİ VARDIR EĞER BUNLARA DİKKAT ETMESEN ZOR DURUMDAN KALABİLİRSIN HEM ÜYELERE HEMDE ÜSTADLARA KARŞI SAYGI VE SEVGİ ÇERÇEFESİNDE OLMALISIN.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tövbe tövbe... .estağfirullah...ben yeni öğrendim Allahın kaç dini var ....sadece sayısını söyleyinde..konu açan arakadasın konusu dağılmasın.....
Cunki encok okuduğum şeylerden 1 i ....
Inneddini indallahil islam .... başka varsa soyeyinde bileyim .cahil cahil gezmiyeyim

Herkan

Member
İyide benim dedigim birsey yok kalp kirdiysam affola ama ben buraya yardim istemek icin geldim bilsem zaten burda insanlara rica edip ustam yardim edin filan demem ben saygisizlik yapmis olabilirimde senin uyarma şeklin acaba nasıl

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Herkan kardeşim eger müsaitsen yeni cep telefonu veya kamerayla güzel foto çalışması yap ..cevre fotolarınıza yükle..goz gözden ustun dur ...1 de bu haçı iyi cek orjinali mi sonradan mı emin olalım..yardim çi işaretleri bulaya çalışalım . Daha iyi olur ..rast gelsin kardesime

Herkan

Member
Allah razi olsun ustam tamam zaten haftaya gidecegiz insallah benim istegim oraya gidince bi çozumlemeyi yapip kesfi ona gore baslatmakti ama saha cok foto lazim anladim ustalarimdan

The Thing

C*
Süper Moderatör
hades40 ,, nerede saygısızlık var onun söylermisin sen önce şaft ne demek, cehaletin açılımını yazarmisin buraya , cahil cühela yorum yapma. Senin demene bakilirsa o zaman buradaki herkez vebal altında.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hades40

Bilgili Üye
Biraz efendilik lütfen terbiye sınırlarını zorlama sayın The Thing hem saygısız hem terbiyesizlik hoc hoş davranış degildir.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Benim bütün yorumlarimin hepsi incelensin bir tanesinde terbiyesizlik yapmissam eger üyeliğim sınırsız süresiz kapansın. Fakat senin sondan bir önceki yorumun beni zıvanadan çıkardı açıkçası hades40

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...