hakkindan gelebilirmiyim

OttomanEmpire

Yeni Üye
elinde ki cihazın fiyatı sanırım 239.523,48 TL mala-pro-ex

OttomanEmpire

Yeni Üye
[h=1]Easy Locator HDR Pro with Pro Cart mış senin elinde ki ona göre aratıp videolarını bulabilirsin eğitim setini ayrıca fiyatı[/h]
:125.036,96 TL

poseidon2023

Uzman
acık sakalım var ondandır bu makinayla ben arazide deziyom dag bayır mal buluyom diyenin amlını karışlarım o kadar diyorum alooo dagda bayırda geziyoruz biz dümdüz arazide deyil daglık taşlık hadi gezdirdin ulennnn verilerini kim okuyacak boşlukta demirde deyerlide aynı tepkimeyi verecek kim çözecek gecin bunları biz en cabuk araziye girip var yok deyip araziden çıkmamız gerekiyor buda ennnn uzun 15 dakka bu makinayı gezdirecek zemin bul ileri geri devam et veriyi oku ohhhh amçalar geldi aynavar aynavar diye türkü söylersin ilk yakalandın ertesi gün dışardasın infazın var ise ayvayı yedin hiştt ayvayıda ya ayılar yada dayılar yiyo bide bu var dışarı cıkman 3 yada beş ay he gezdigin yere göre deyişir neyse bazı şeyleri yaşamadan ögrenemez sin kıssadan hisse hesabı sana binlerçe lik atayım bak bak aynı hiç bir şey anlamaz sın niye bi işe yaramaz makinanın ismi var narka MALA ulennn bi işe yaramıyor firma bunu yaparken adan zeye arge calış masında napılan masrafı calışır hale gelene kadar yapılan HER masrafı yazıp TÜMÜNÜ makina satılırken eklenir sanada uzunnnnnnn garanti verir niye keramati beşlira sana yüzlira cakıyor garantisi saglam ondan neyse sana kolay gelsinnnnnn

AsaR

Yeni Üye
acık sakalım var ondandır bu makinayla ben arazide deziyom dag bayır mal buluyom diyenin amlını karışlarım o kadar diyorum alooo dagda bayırda geziyoruz biz dümdüz arazide deyil daglık taşlık hadi gezdirdin ulennnn verilerini kim okuyacak boşlukta demirde deyerlide aynı tepkimeyi verecek kim çözecek gecin bunları biz en cabuk araziye girip var yok deyip araziden çıkmamız gerekiyor buda ennnn uzun 15 dakka bu makinayı gezdirecek zemin bul ileri geri devam et veriyi oku ohhhh amçalar geldi aynavar aynavar diye türkü söylersin ilk yakalandın ertesi gün dışardasın infazın var ise ayvayı yedin hiştt ayvayıda ya ayılar yada dayılar yiyo bide bu var dışarı cıkman 3 yada beş ay he gezdigin yere göre deyişir neyse bazı şeyleri yaşamadan ögrenemez sin kıssadan hisse hesabı sana binlerçe lik atayım bak bak aynı hiç bir şey anlamaz sın niye bi işe yaramaz makinanın ismi var narka MALA ulennn bi işe yaramıyor firma bunu yaparken adan zeye arge calış masında napılan masrafı calışır hale gelene kadar yapılan HER masrafı yazıp TÜMÜNÜ makina satılırken eklenir sanada uzunnnnnnn garanti verir niye keramati beşlira sana yüzlira cakıyor garantisi saglam ondan neyse sana kolay gelsinnnnnn
Usta sözün bittiği yeri söylemiş. Bu cihazı kullanmak, dilinden anlamak için en az 2-3 yıl eğitimini alacaksın (yanlış anlamayın, bunu da öğrenebilecek kapasiteniz var ise, yani iyi bir bilgisayar kullanıcısı iseniz), en önemlisi de bu cihazla gezip dolaşabileceğiniz uygun bir mekan ve yeteri kadar zamanınız varsa. Hala da lütfen yardım edin diyecekseniz, bu işte bir tuhaflık var demek zorunda kalacağız, ama gerçekler böyledir işte.

murnid

Member
Size yorum yapin ustalar dedik ahkam kesin demedik cihaz bu nedir nasil kullanilir bi link varsa atin dedik sagolsun bi kac ustamiz yardimci oldu cihazdan anlasam nasil birsey oldugunu bilmis olsam size gerek duymaz bu konuyuda acmazdim sen oldugun yerde belliki rahat rahat gezemiyorsun o konuda bi skintim yok benim yorum yapmaninda adabi var... Bir diger ustad hala israr et diyorsan bi tuhaflik var diye yazmissin allah askina nasil bir tuhaflik bi de hele yaf site gercekten iyi guzel hos su bazen cok bilmislikleriniz yokmu kucuk daglari ben yarattim misali... Bilmiyoruz dedik bilginize sigindik ahkam kesin demedik saygilar

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Kimsenin kimseye ahkam kestiği yok .Ayrıcada konuyu bütünüyle okudum herkes bildiğini kendi yaşamından tecrübesi ile aktarmış.Bunda ahkam kesmeyi söz konusu edecek bir davranıs görmüyorum.
Elinizdeki makina sonuçta ,elinizden gelse makinanın gırtlagını sıkacaksınız ! ! Biraz SakiN .. Arkadaslar baya sabırlı zaten zorlamayalım fazla !
Size bunu veren arkadas nasıl kullanılması gerektiğini anlatmadı mı ? ?.
Yada ne biliyim satın almak için burda cihaz geçerlimi değilmi onu mu ölçüyosunuz .Orası bizi ilgilendirmez tabi.
Bak kardesim (murnid) konunuz dahilinde geçerli yorumlar var gidin araziye deneyin neymiş nasılmış onu kullanacak olan sizsiniz.En fazla bir gününüzü alır makineyi çözmek .Ha fonksiyonları çalışır vaziyettemi yoksa arızalımı bunun tespiti önce.Yoksa çim biçme makinasından farkı olmaz :)
Akıllı makine sonuçta ,aldıgınız verileri tekrar buraya tasırsınız ,burda incelenir gerekli müdahale yapılır.
Akıllarda çokça soru işareti hep aynı hep aynı ... .. .Çoğu yorumda makinanın çok değerli - geçerli olduğu aktarılmış.Arkeolagların kullandıgına kadar tamam öylesine değerli bir alet de neden bu sekilde böyle piyasaya düşmüş :181:
- Bak kardesim daha adam monitöre girip makinayı kullanacak hali yok .Kendinize bir alan belirleyin bu işi öğrenebilceğiniz kafanızı verebilceğiniz şekilde ,
Makina ile kafanız sekron olmalı ..
- Aslında hep söylüyorum hiç bir makinaya gerek yok .Bütün bilgiler zaten bizim dahili hafızamız olan beynimizde saklı .İstersek beynimizi o makinadan on binlerce kat daha iyi veri alabiliriz .
Aldığınız kordinatlar veya gpsin sinyal dağılımı gücüne göre çıkan krokiyi burada paylaşırsınız .Konu o şekilde ilerleyebilir ancak !
Çıkan sonuçları gördükten sonra yine burda inanın size yardım gelecektir .
Güzel verilerle gelirseniz hoş bir karşılama olur.
Hele siz güzel bir ipucu iz sürün ,Bakın o zaman ahklam nasıl kesilir daha net görmüş olursunuz.İyi geceler Sakin olalım herseyde önce..

murnid

Member
Yazilanlarin hepsini okudum demissin ama okumamissin okusaydin veren arkadas hakkindada bilgin olurdu

murnid

Member
Makina emanet dedim dil seceneklerinde turkce yok bileninkz varsa bi link atim dedim yazinin basindan bu yana egitim kullanim amacli birseyler varsa bilgilendirilmek istedim ama yorumlar gittikce farklilasmaya basladi neyse hepinize tesekkur ediyorum sagolun seninde dedigin gibi kendi isini kendin gorecen araziye cikip kircalamak gerek saygilar

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Makina emanet dedim dil seceneklerinde turkce yok bileninkz varsa bi link atim dedim yazinin basindan bu yana egitim kullanim amacli birseyler varsa bilgilendirilmek istedim ama yorumlar gittikce farklilasmaya basladi neyse hepinize tesekkur ediyorum sagolun seninde dedigin gibi kendi isini kendin gorecen araziye cikip kircalamak gerek saygilar
hiç bişey bilmiyosan bayiden referansla öğrenebilirsin yada yeni alınanları takip edip aynı bayiden yanında öğrenme fırsatın olabilir veya devamlı yotubdan izleyip öğrenmye çalışacaksın hiç bişey zor değildir yeterki azim olsun makina devamlı elinde ise sıkıntı yuk

poseidon2023

Uzman
kime cevap veriyorsan ismini yazda bilelim

sen yardım istiyorsun herkez bildigini sana anlatıyor beş parmak bir deyil sana makinanın ne kadar zor oldugunu söylüyorum ve kullanımı zor ve net sonuç alamıcanı anlatıyoruz kimse kimseye ahkam kesmiyor