Hala çozulemedi

pusatnuri

Member
Ekli dosyayı görüntüle 131566
Selamin aleykum ustalar bu resim hala cozulemedi sizce o resimdeki yuz seklindeki olan sey nedir yanina kadar ciktim fakat cekemedim murcla yapildigi cok belli.Yorumlarinizi bekliyorum.

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Kardeşim otları yanlarından kes temizle sonra karanlıkta iyi bir telefonla resmini çek yanlız telefonun flash i güçlü ve telefon hd çekim yapan olsun sonra bana gonder

pusatnuri

Member
Sedegor ustam resimde ole gozukuyor tamam kaya dogal olabilir ama tibinde gordum o yuz seklindeki sey murcla yapilmis kafami karistiran o zaten.

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Evet bişiler görüyorum 2 kişi var başları külah benzeri dini ayine gider gibi önde giden biraz irice aralarında bir kuş var uçar vaziyette ve altında murc izleri mevcut

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hala çözülemez çünkü orada çözülecek bir şey yok

emeğine yazık etme ama yinede senbilirsin inşallah

OSMANLI TORUNU.

Aktif Üye
Burasi mezar 2 kişi olmalı giriş arka kare oyma kapak olma ihtimali yüksek dikkat et kare oyma 20 ye 20 gibi yerden yuksekte

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Sedegor ustam resimde ole gozukuyor tamam kaya dogal olabilir ama tibinde gordum o yuz seklindeki sey murcla yapilmis kafami karistiran o zaten.
Bu tip kayalarda bir şey arama! Kendinden doğal oluşum magra varsa ve kullanılmışsa olabilir. Ancak bu kayalar insan eliyle İşlenecek kadar yumuşak şekil verilecek şey değildir. Dolgu Horasan yapmakta imkansızdır yapılsa bile renk ton tutmaz belli olur , Horasan harcı aynı kayanın tozundan yapılırki bu kayayı toz yapmak zordur. Vurdugun yerden zor ama cam gibi parcalanır senin isteğin gibi değil kaya istediği gibi parcalanır o yüzden kullanılmamıştır tarihte

Seni oraya her ne götürdüyse son nokta orası değil.

Ordan bir şey cıkarırsan yada kapıdır diye tehit edersen ben bu işi bırakırım

Bu tip kayalara işaret bile yapılmaz tercih edilmez!

Son düzenleme: