hangi cihazı kullandınız ve tavsiye edermisiniz

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Jelatin aklına gelen her cihazın sorunudur. Çünkü aliminyum folya gelen sinyali yasnsıtıyor. Cihaz da en değeerlisini okuyor ve altın olarak söylüyor. Biryerde işlem yapmadan önce 4 taraftan tarama yap en az 3 taramada altın derse işlem yap. Yada boşluk içinde altın derse işlem yap. Daha önce açtığın konuda da cihazı zaten detaylandırdık. Bu işler birazda şans ve nasip işidir. O yüzden çıraklık yapmadan usta olunamıyor.

murnid

Member
Amac cirak olmak zaten dadas ustam bu yuzden senden ogrenmek istedim sen daha detayli biliyorsun cihazi suan senin yapip yanildigin suna dikkat et diyebilecegin noktalar varsa ogrenmek istedim pratik herdaim daha verimli olur illaki cabalayarak ogrenecez bizde insallah

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eğitim videolarını izlemediysen izle aklına takılan olursa sor yardımcı olayım. Yoksa cihazı anlatarak değil test ederek çözersin.

murnid

Member
Egitim videolari nerden ulasabilirim internette olan iki video var onlarda ayar yapma cihazin ilk kullanimiyla alakali dahasi varsa link atma imkanin varmi acaba veya yonlendirme

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ayrımda bu video işine çok yarar.