hangi tür çubuğu önerirsiniz

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Ustalar elimize boşluk için ne top yada altın,bakır veya gümüş gibi bişey almazsak sade çubuğu tutsak çubuk yine yön verirmi
verir arkafasım.cubugun neye ne tepki verdiğini bilmen lazım.dogru cubugu kullanman lazım.cubukta ustalaşman lazım..

Storm

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 205401 Ustam 2 tane 1 metre boyunda pirinç çubuk aldım. BulursamKader25 ustam bi yardımcı olur öusun öncelikle ne yapmalıyım. Bi de mineral konusunda nasıl dikkat etmeyelim anlatır mısın ? Kendi tespit ettiğim ve hiç bir çubuk yardımı olmadan bulduğum bi oda var. Buralarda denerim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ekli dosyayı görüntüle 205401 Ustam 2 tane 1 metre boyunda pirinç çubuk aldım. BulursamKader25 ustam bi yardımcı olur öusun öncelikle ne yapmalıyım. Bi de mineral konusunda nasıl dikkat etmeyelim anlatır mısın ? Kendi tespit ettiğim ve hiç bir çubuk yardımı olmadan bulduğum bi oda var. Buralarda denerim
Kiymetli Kardasim,
Alan Tarama&Bosluk Bulma
Bolumunde 2 adet cok uzun yazdigim yazi var.
Once bu yazilari okuyunuz.
Bircok sorunuzun cevabini bu yazilardan ogrenmis olacaksiniz.
Hala sorulacak varsa, cevaplarim insallah.

Kolay Gelsin.

BulursamKader25

Ustalar elimize boşluk için ne top yada altın,bakır veya gümüş gibi bişey almazsak sade çubuğu tutsak çubuk yine yön verirmi
Ozel ve denenmis bir cubugunuz varsa dediginiz olur.
Kulaktan kulaga dolasan amma googlede bulamayacaginiz bu cins cubuklar vardir.
Hangi metalin uzerine gelirse o metalin isaretini verir. Elinizde baska metallerde olsa sonuc degismez.

Jookerturk

Bilgili Üye
Google’da Bu dediğiniz bulunmayan çubuklar nasıl bir madenden olabilir ki? Mantık yürütmek gerekirse; pik olabilir mi? Alaminyum bakır pirinç ve çelik diyelim bunları belirli ölçülerde kesip farklı metalleri birleştirip kaynak yaptırsak olur mu? Sadece mantık yürütmek amaçlı yazdım.

timur964

konularim
A S....h angi metallle aranızda iletişimne kuvvetde olacak hangisine uyum sağlanacak hangi metal sizde verimli çalışacak kullanıp denemeden anlaşılmaz bence15 20 yl ye hepsini denersinizyol ve yöntemlersitemizde mevcut iyi formlar

Storm

Editör
BulursamKader25 ustam. Şimdi söyle bi şey var. Komik gelebilir ama çubukları hiç bi işlem yapmadan elime aldıgımda hani böyle hafif bi elektrik gelmiş gibi oluyor. Böyle bi ağrı giriyor komik gelebilir ama niye böyle oldu

ASKER.

Aktif Üye
Ustalar ben iki hafta önce amcamın bahçede bahçe kenarındaki teli gerdirme de kullanılan çelik telden kestim ve L şeklinde büktüm elime hiç bir madde almadan tuttum beni yönlendirdiği yöne gittim dağa önceden boşluk olduğu belli olan iki yere götürdü beni

BulursamKader25

BulursamKader25 ustam. Şimdi söyle bi şey var. Komik gelebilir ama çubukları hiç bi işlem yapmadan elime aldıgımda hani böyle hafif bi elektrik gelmiş gibi oluyor. Böyle bi ağrı giriyor komik gelebilir ama niye böyle oldu
Siz ciplak elle tutmayin cubuklari.
İnce ameliyat eldivenleri takip kullanin.
Yarim saat sonra eldivende bir renk olusacak.
O rengi yaz. Sonra sendeki bu durumun izahini yapalim insallah.

BulursamKader25

Kardaşım sende enerji yüksek.
bu çubukçu için iyidir.
Yalınız siz eldivensiz çubuk kulanmayacaksınız.
Birde çabuk yorulursunuz, dudaklarınız kurur.
15 dakika kullan 15 dakika istirahat et.
Suyu kafaya dikme yudum yudum iç aralıklı.
Birde kullandığın eldiven elinize tam otursun;
Ne küçük nede büyük olsun.
3 tip eldiven satılır, BİMden alırsın ucuz ve kaliteli senin işini görür.

S-M ve L ölçülerinde var, ambalaj renkleri farklıdır ve üzerinde yazar.

Kolay Gelsin.

Storm

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 205483 Tam 90 dereceli üçgen veriyor hocam bu eski meşe ağaçları. Ekstradan tam bunların orta kısmında dörtgene benzer bi boşluk aldım BulursamKader25 . Hocam meşe ağaçları bildiğim üzere Ermeniler tarafından kutsal sayılırdı