Harita kaya üzerine çizilmiş

kabakburgiba

Operatör
Bu taştan bunlar görünmüyor ben uydudan baktım nehir şekli nerdeyse aynı eskiden uydu yokken nasıl çizmişler heralde ilk önce deriye sonra kayaya çizmişler Şimdi gezerken denk geldi o patikayı ben aklıma geldi hatta dedim kendi kendime bu köprü neden var diye köprü nehri geçip dağa dayanıyor ve sadece ayakları kalmış peki burada işaret olurmu çünkü ben burda artı ve yuvarlak oyma gördüm büyüktü burdaki fotolarıda çekip yolluyacam
+ İşaretini ölçmeyi unutma.büyük dedin ya demekki son nokta değilm iş daha.

kabakburgiba

Operatör
iyi bi gözlem ve çalışma,cihaz yardımı ile hepsi tek tek çözülür.biraz sabır isteyen,bilgi,tecrübe isteyen önemli bir alan.ip uçları bunlar,kilise,mezarlık,yol,su,mağara,köprü,değirmen,artezyen,bazi ip uçları bunlardır.göze batan bir adet dikili taş.farklı renkte.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Kartal1453.....

Sevgili kardeşim sen medeniyetin kucağındasın . O kayalar oraya nasıl inmiş . yada indirilmiş. Neyi kapatır . Bu alandan önemli şeyler çıkacak benden demesi . Hiç burada bir arge yaptınızmı . O görülen yerlere baktınızmı bura Neredir hiç araştırdınızmı . Burası hangi medeniyetin

Kartal1453

Yeni Üye
Ermeniler olarak biliyorum ama öncesinde başka medeniyetlerde yaşamış

Kartal1453

Yeni Üye
Üstatlar hangi cihazla arama yapmalıyım şuan bende hiçbir cihaz yok

R00T

Profesyonel
Co Admin
Buralarda yanlız çalışma.Ağır işler blok kayalar mağaralar devrilecek yıkılacak kaya ve taşlar var.Hem hiç bir cihazın çubuğun yok ise kullanmayıda bilmiyorsundur.sitede çok oku kendini geliştir bence.bide ne bileyim güvendiğin var ise yakınında destek çalışma desteğide güven var ise al derim.

Cann

Editör
Bak detaylı bakınca güzel şeyler çıkıyor ortaya ;)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Üstatlar hangi cihazla arama yapmalıyım şuan bende hiçbir cihaz yok
simdi bunu deyip...parcaparca resim yuklemelerin agizlara biparmak bal calmak ve ortak aramak algisi olusturur.konunun masumiyeti biter....imkani cihazi gucu olan sana zaten herturlu ulasir..arz talep meselesi ....

Kartal1453

Yeni Üye
simdi bunu deyip...parcaparca resim yuklemelerin agizlara biparmak bal calmak ve ortak aramak algisi olusturur.konunun masumiyeti biter....imkani cihazi gucu olan sana zaten herturlu ulasir..arz talep meselesi ....
Kardeşim ben kimsenin ağzına bal çalmıyorum heralde yanlış anladın zaten kimseylede ortak bişey yapmak istediğmde yok sadece bu konuda acemiyim bu işin ustalarına danışmak için bu konuyu açtım sen yanlış anladın heralde