Havalandırma deliği

poseidon2023

Uzman
hayırlı sahurlar Rabbim güzel kalbine göre versin

Pscyhe

Engellendi
Bence delikten iceri sal bi yilan kamera hersey netlesir..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
beni işaretlemmişsin ama ben yinede yorumlayım zemin altında mezarın var yerini arkadaşlar söylesin.. benden bukadar

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

saygılar

ÖMER HATTAB

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 143372
Değerli mezarınız var
kalasik mezar işaretlerine ilavetin burda birtaneside deve gibi duruyor
bana göre burası havalandırma değil sunak
ok yönünde zemin altı mazar bakın derim.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
beni işaretlemmişsin ama ben yinede yorumlayım zemin altında mezarın var yerini arkadaşlar söylesin.. benden bukadar

kıymetli tatar26 ustam, yeri net veya muhtemel gördüğün yerler varsa işaretle inşallah.
Tuna42 zıpkın gibi bir genç aynı zamanda edeb sahibidir. Ekmeği yenir suyu içilen tiplerdendir.
Sana da çok dua eder. Benden söylemesi.:230: Duayı kaçırma inşallah. :)

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kıymetli @tatar26 ustam, yeri net veya muhtemel gördüğün yerler varsa işaretle inşallah.
Tuna42 zıpkın gibi bir genç aynı zamanda edeb sahibidir. Ekmeği yenir suyu içilen tiplerdendir.
Sana da çok dua eder. Benden söylemesi.:230: Duayı kaçırma inşallah. :)
tamam dostum yerleri söyleyeceğim merak etme

Tuna42

Member

tatar26 ustam iftar yakindi ve isten gelmistim halüsinasyon görmeye baslamistim artik konuyu açarken forumun ana sayfasında online olan ustalarimizi yazdim kusura bakmayın forumdaki bütün ustalarimiz bizim için değerlidir sizde oylesiniz yorumunuz için teşekkür ederim saygilar

Tuna42

Member
kaya falcılığına gerek yok jeolog ne demiş dinle bu kayalar kırılmış diyor ve buraya getirilmiş diyor
ben burada zemin altından çıkarılmış kırılmış mıcır yada kaya parçası göremedim baca dediğiniz şey bir eşkiya kasası yada herhangi birinin kasası olabilir ve açılmış daha başka bişey yok umudunu kırmak istemem ama burası yakın dönemde kullanılmış yörük ve göçmen yerleşkesinden ibaret
sercan33 ustam etrafda daha başka mezarlarda var tümülüs küçük capli yigmalar fln jeolog ustamizin dediğini teyit ettim deliğe yakin 10 metre mesafede sarnic var kayaya oyulmuş 6*3 luk bir sarnic hatta bu bölgeye asmaligag diyorlar yarin tekrar gidicem elimden geldiğince arastircam inş sizin nokta verebileceginiz fotolarla donerim ins saygilar

ÖMER HATTAB

Editör
Arkadaşlar sağa sola sataşmadan yorumlarını yaparlarsa menmun oluruz
herkes gördüğünü yazıyor,illa birilerindenmi istikamet alınacak
birine göre kaya falcılığı diğerine göre işarettir
bunu içinden seçip birini almak konu sahibinin işi
önemli olan konuya katkı yapmak
mesajı beğenip beğenmeme için yoruma gerek yok
beğeni butonu bunun için vardır,beğenirsen beğenirsin
beğenmezsen geçersini,okadar basit.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@sercan33 ustam etrafda daha başka mezarlarda var tümülüs küçük capli yigmalar fln jeolog ustamizin dediğini teyit ettim deliğe yakin 10 metre mesafede sarnic var kayaya oyulmuş 6*3 luk bir sarnic hatta bu bölgeye asmaligag diyorlar yarin tekrar gidicem elimden geldiğince arastircam inş sizin nokta verebileceginiz fotolarla donerim ins saygilar
tatar26 ustanın işaretlemelerini almadan araziye gitme. peşini bırakma :3: sana gördüklerini işaretleyecek inşallah.