havalandrma ola bilirmi?

R00T

Profesyonel
Co Admin
Konu sahibi kardeşim .Hedef kapalı mağaradır.Buldun buldun bulamadın ise inşaAllah bulursun.

amirali

Yeni Üye
Fotolarm storm üsta
Halandrmaya benzeyen yere fikriniz ne? 1 metre kadar var gerisi tutuk

Storm

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 230280

Sen şu üçgen gibi seyleri bence boşa çizmiş gibisin neden dersen. Doğal etmenlerden ötürü zayıf halkalar düşmüş ve sonuç bu olmuş olabilir. Oradaki taşı çıkart bakalım seni nereye götürecek ama girerken dikkat et can güvenliği önemli fazla ileri gitmiyorsa zaten ya mezar ya da ambar olarak kullanılmış olabilir ya da gizlenme ya mallarıbı oraya koymuş olabilir. Elden geçmiş zaten belli. Bu alanı komple görüntüleme gibi bi olanagın var mi ?

Örnek vereyim alttaki resimler sana biraz feyz aldırır. Yükselen Kaya şehri
eski Roma dönemine ait hem yerleşke hem ibadethane hem gizli örgüt yerleri vs vs. Nasibinde varsa böyle denk gelirsin umarım. Yaklaşık olarak 50 yi geçkin mağara var belkide daha fazla
Ekli dosyayı görüntüle 230281

Ekli dosyayı görüntüle 230282

amirali

Yeni Üye
Storm üsta üçgen olan yerimi açalm?hangi yaşi ckaltalm magarann girişindeki taşimi?
ilgilandiniz üçün çok çok teşekkür ederim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Storm

Editör
Storm üsta üçgen olan yerimi açalm?hangi yaşi ckaltalm magarann girişindeki taşimi?
ilgilandiniz üçün çok çok teşekkür ederim
senin işaretledigin yerleri söyledim orada birşey yok. Hemen yanındaki mağara gibi yer var onu içindeki taşı çıkar

amirali

Yeni Üye
Storm üsta obir resimdeki havalanfrmaya benzeyen bir oyma var 1mt gibisi gorünüyür gerisi toprakla dolmüş çevreside işlenmiş gibi gorükiyor sizçe doğal mi ya ilgileneyimmi?
Sayglar

amirali

Yeni Üye
Storm üsta bide yüz işaretinden 20 mt güneye bir sağ ayak işareti vardi ama resim yok şimdi

Storm

Editör
Resim ne kadar çoğalırsa yorum yapmak o kadar kolaylaşır. Ayak işareti olan yere hangi ayak ise o yönü gösterecek şekilde fotoğraflandır dostum

Tastan

Editör
Kardeşim burda senin işin zor havalandırma göremedim ben yüzde dogal geldi ama ustaların dedigi gibi insan yüzünün sag üst taraflarını dikkatle incele fotografları çogalt merdivene dikkat et her cephesini fotografla birşeyler var ama bulmak gerek