Havasul havas

ridolfo

Yeni Üye
Dostlarim abilerim kardeslerim size bi sorum olacak bi mezardan cikma tahminen bi büyü kitabi var arapca yazılı sanirim 4-5 yüz yillik bisey size sorum bu kitap para edermi etmezmi simdiden teşekkür ederim iyi geceler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
4 .. 5 yüzyıllık diyorsun etmez mi eder eder ...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bulana hayırlı uğurlu olsun ... müzeye teslim etsin ..

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Kitap kaç para eder kaç para etmez bilinmez kardeş ancak müze değer belirler ama sana tavsiyem eğer kitabın konusu havas ilmi ise bu kitabın kesinlikle islam düşmanlarının eline geçmesine izin verme. Selametle

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Birkaç sene önce bir arkadaş bana getirmişti aynen dediÄ£in vasıflarda bir kirap ama onunki rahmetli imam olan babasının yadigarıyda ve biraz araştırdım ama ne yazıkki deÄ£erli birşey çıkmadı umarım sizdeki değerlidir ve zaten net ten araştırırsan emsallerini görüp kıyaslayabilirsin çokca var

ridolfo

Yeni Üye
Yorumunuz için teşekkür ederim ama tek degilim ki sizin tavsiyenize uysam keske ama bana tahminen birşey soylerseniz sevinirim bu sitede cok saglam abilerimiz olduğu kanatindeyim en azindan yaşa basmayalim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
şöyle yapalım kitabın 1 kaç sayfasının fotosunu koy ... kapağının dış ve içini .. ve damgasını görelim ..... daha ve çok net cevap alırsın ..buradan sana söylenecek olan lar

1 ... sen buldunsa ilgilen .. değil foto yolladılar başkası buldu vs vs ise uzakdur...

2 biz sen buldun hesabından gidelim .....bulmak bu işin enkolay kısmı sen zor olan kısmın 2 ci aşamasındasın

3 bunun 3 cü aşaması ve 4 cü aşamaları varki ne sen sor ne ben söyliyeyim ....

fotoları yolla güzel ve umduğun şeyler olur inşaalllah

ridolfo

Yeni Üye
şöyle yapalım kitabın 1 kaç sayfasının fotosunu koy ... kapağının dış ve içini .. ve damgasını görelim ..... daha ve çok net cevap alırsın ..buradan sana söylenecek olan lar

1 ... sen buldunsa ilgilen .. değil foto yolladılar başkası buldu vs vs ise uzakdur...

2 biz sen buldun hesabından gidelim .....bulmak bu işin enkolay kısmı sen zor olan kısmın 2 ci aşamasındasın

3 bunun 3 cü aşaması ve 4 cü aşamaları varki ne sen sor ne ben söyliyeyim ....

fotoları yolla güzel ve umduğun şeyler olur inşaalllah
Yukledim reis iki sayfası ni

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ridolfo bu kitab güzel yerde muhafaza edilmiş gibi duruyor ....sayfalar temiz ...
2 sayfanda kurandan 1 ayet yazıyor . ilginç geldi ...biraz okumaya çalışayım ama şu saat bana geç oldu iş güç ....
buradaki vekfe ve tılsıma bakayım neyin nesidir .... yeni bilgilerle karşılaştırayım .... birde şu elemanlara baktırayım ...
......................................................
kitabta tarih kaşe imza olması lazım ... onlarıda fotolandır ..... kitabın tarihi ederini uzmanları halletsin ... ben içeriğine bakayım ....

yorumların gelir sanırım ......

Smokin

Moderatör
Moderatör
Kitabın kapağı ve kaşesini de yukleyin . Sayfalar eski ama yazılar gayet iyi . Işın uzmanları elbet daha farklı bakıp görür. Hadi bakalım. Herşeyin hayırlısı ;)