Havasul havas

ridolfo

Yeni Üye
Dediklerinizi yapmaya yapayim sorun degil video resim hepsi varda kaşe olayini bi anlayamadım yani oyle bisey göremedim ondan ziyade aslında kimse asıl istedigim cevabi vermis degil heniz :) fiyat tahmini olarak nedir onu sordum

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dediklerinizi yapmaya yapayim sorun degil video resim hepsi varda kaşe olayini bi anlayamadım yani oyle bisey göremedim ondan ziyade aslında kimse asıl istedigim cevabi vermis degil heniz :) fiyat tahmini olarak nedir onu sordum
kardeş burda kımse fıyat vermez eger biri fıyat verıyorsa enselenmşsin demektır muhtemelen istihbarat olur ha bu işi gayrimeşru yapanlara ulaşışlabılır önce şu kıtabın dogru durust resımlerını bır at bakalım orıjınmi içerıgı tam olarak neymiş sonrasına allah kerım derizki bu bişey etmez yada offfff falan

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dostlarim abilerim kardeslerim size bi sorum olacak bi mezardan cikma tahminen bi büyü kitabi var arapca yazılı sanirim 4-5 yüz yillik bisey size sorum bu kitap para edermi etmezmi simdiden teşekkür ederim iyi geceler
Kitabın 4-5 yüzyıllık olduğuna nasıl kanaat getirdin? O kadar eski bir kitabın sayfaları bu kadar temiz olmaz.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim haberlerden izledeğin "tarihi incil - tevrat bulundu, 5 milyon değer biçildi" gibi haberlere bakarak zengin olduk hayali kuruyorsanız yanlış. elinizdeki kitap 1000 yıllıkta olsa alacağınız bin lirayı geçmez. yanlış insanların eline geçerse kötü niyetli kullanımında insanları mağdur eder. günahına sizde ortak olursunuz. ya müzeye verin yada ilim sahibi dürüst bir müslümana hediye edin. selametle

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ridolfo ısrarla fiyat soruyorsun sana kimse şukadar eder diyemez... Ancak yorum alabilirsin sen yorumları dikkate alıp değerlendirme yap.

ridolfo

Yeni Üye
Bilgiler icin teşekkür ederim haklisiniz daha fazla uzatmaya gerek yok bence allaha emanet olun bir sonraki paylasimlarda gorusmek dilegiyle... :)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim kitapların değeri içindeki mühür içerik ve sayfa sayısı olarak çok arklılık yapar. O yüzden senden ön vr arka kapağın sayfalarının resmi istenmiş. Gelen yorumlara göre değeri sen biçersin.