Hayvanat bahçesine benzettim...

palaks

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 137745

dikkatimi çeken tek yer bu işaretledim kaya oldu, işçilik var gibi duruyo yakından çekip yüklersen anlaşılır ne olduğu bu mesafeden ne desek yalan olur rastgele

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ceptelefonundan bakamıyorum pc den girince sana geçen gün hazırladığım yorumları yollayabilir bilirsem iyi olur. Yeni resimlerinide inceler yorumlamaya. Çalışırım.. İşlerimiz rast gele

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sarıkayalar ustam ne demek müsade sizindir. palaks ustam o işaret mesafe olarak uzaktı ve sadece aslan figürü var dediğim kayanın önünde iken o şekli alıyordu. İnşallah bir dahaki sefere oralarada gider detaylı resim çekerim.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
dadaşım sen son resimler üzerinde çalış bence öncekiler berbat yılan deve aslan kurbağa dolu ne ararsan var. Her cm kabartma. Ayrıca çok yıpratmışlar açılmamış yer bırakmamışlar ama açıkçası bir kaç yılan deve ve aslan kabartmalarına aklım gitti. Bir de kraliçe ve kral var tabi. açıkçası dediğim gibi her cm kabartma.

sarıkayalar

Bilgili Üye

DİVANE

Moderatör
Moderatör
Güvercin önünde yuvarlak taş yuvarlak taşin güvercin tarafında önünde duz tas düz taşın üzerine koyulmuş parça kayalar kontrol edin yuvarlak tasda dahil kolay gelsin
sarıkayalar ustam sizinde maşallahınız var ben o ayrıntıları farketmedim rabbim sizi ve tüm ustalarımıza her konuda kolaylıklar ihsan etsin saygılar