Helallik

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam Allah kabul etsin inşallah.

timur964

konularim
hele şu sohbetin yaptıklarına bakın şukurler olsun siteyi kuranlara ve yaşatanlara helal olsun@kabakburgiba kabul ve makbul olsun tum dualarına amin derim usta bereketli toprakların bereketi seninle sevdiklerinle olsun HACIM işallah c c

kabakburgiba

Operatör
hele şu sohbetin yaptıklarına bakın şukurler olsun siteyi kuranlara ve yaşatanlara helal olsun@kabakburgiba kabul ve makbul olsun tum dualarına amin derim usta bereketli toprakların bereketi seninle sevdiklerinle olsun HACIM işallah c c[/QUOTE timur ustam rahatsız olduğunu biliyorum tatar ustama,@sedegör ustama@dardanos ustama iyileşmeleri için özel dualar ettim.kayıtlar şu an yanımda yok.@bulursam kader ustamda var ona göndermiştim,rica edin yüklesin,kayıtları varsa tabiki.sabah ezanı okunurken canlı canlı.

kabakburgiba

Operatör
Allah kabul etsin bize selam söylemek nasip olmadi .[/QUOTE Pusula ustam,selam gönderen arkadaşlarımınisimlerini tek tek yazdım.çünkü onlara söz verdim.tek tek isim isim söyleyerek selamlarınızı iletecem dedim.en çok da @bulursam kader ustam selam istedi.uhut dağına,Ravzai mutahharaya,Kabe,i muazzamaya,Hacerül esvede,özel selamlarını ilettim.keşke sende yazsaydın.ama sonunda sitedeki tüm arkadaşlarında toplu olarak selamlarını ilettim.Rabbim kabul etsin.

Feda

Bilgili Üye
Hacım hoşgeldin sefalar getirdin.allah kabul etsin.götürdüğün selamlar ettiğin dualar içinde allah razı olsun...

timur964

konularim
hele şu sohbetin yaptıklarına bakın şukurler olsun siteyi kuranlara ve yaşatanlara helal olsun@kabakburgiba kabul ve makbul olsun tum dualarına amin derim usta bereketli toprakların bereketi seninle sevdiklerinle olsun HACIM işallah c c[/QUOTE @timur ustam rahatsız olduğunu biliyorum @tatar ustama,@sedegör ustama@dardanos ustama iyileşmeleri için özel dualar ettim.kayıtlar şu an yanımda yok.@bulursam kader ustamda var ona göndermiştim,rica edin yüklesin,kayıtları varsa tabiki.sabah ezanı okunurken canlı canlı.
duygulandırdın usta varocumle şifa bekleyenler içinlamin @ BulursamKader25 neden saklarsın mubarek aç hele amin diyelimustanın duaların:174::258:hatta konu aç kıymetli ustam :106::32:videoya

Apollon01

Moderatör
Moderatör
kabakburgiba ustam rabbim dualarınızı kabul eylesin inşallah, selamımızi ilettiniz Allah razı olsun ,

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Haci abim ALLAH azze ve celle mubarek etsin. Adina sevindim RABB im c.c senden razi olsun iki dunya saadeti versin amin.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Abi Hak Teala hacılığını kabul eylesin inşallah
Götürdüğün selamlar ettiğin dualar içinde Allah razı olsun