Herkeze hürmetler. tek tek

indiana johns

Member
Değerli form üyeleri ve değerli yöneticiler,

şuan bahsetmek istediğim konu dedektör ile tek tek para bulma vb hususunda. bu tek tek para bulma özellikle hangi bölgelerde yapılır yada bunun usulü erkanı nedir, bununla birlikte genel olarak ormanlarda yaylalarda kayaların üstlerinde aramak daha mı doğrudur. mesela ben TOKAT REŞADİYE'DE YAŞIYORUM bilen var mı bu bölgeyi nerelerde gezinmeliyiz.

TEŞEKKÜRLER...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sizin orda kale var etrafını gez sana yeter fakat bu gibi yerlerde cihazla gezdirmezler insanı sit alanıdır orda her yer Tokat bu bakıma her yeri önemlidir müsait olan yerlerde dağ tepe gezebilirsin joons 😊

R00T

Profesyonel
Co Admin
Burası dere yolu istikametidir. İstanbul ile asya ipek yolu geçit hattıdır.Kanyon vadiler veya dere hattı boyunca blok kayaları kale ve yaşam alanlarını dikkate almalısın.Özellikle kervan durak noktalarını göllüköy tarafları nasıl bilmem.

Yabgu

Bilgili Üye
Değerli form üyeleri ve değerli yöneticiler,

şuan bahsetmek istediğim konu dedektör ile tek tek para bulma vb hususunda. bu tek tek para bulma özellikle hangi bölgelerde yapılır yada bunun usulü erkanı nedir, bununla birlikte genel olarak ormanlarda yaylalarda kayaların üstlerinde aramak daha mı doğrudur. mesela ben TOKAT REŞADİYE'DE YAŞIYORUM bilen var mı bu bölgeyi nerelerde gezinmeliyiz.

TEŞEKKÜRLER...
Gardaş hemşeri sayılırız. Eski yaşam yerlerini bul gez. Ustalar söylemiş zaten, sizin orası başlı başına bu konuda güzel yerler. Kalesi, vadisi, eski geçiş yolları vs. vs.. Root ustam doğru söylemiş... Google eart'dan bile yaşam yerleri gözüne çarpar. Hiçbirşey bilmiyorsan, küp kırıklarının çok olduğu tarla ve arazilerde gez. Hayırlı nasipler inşallah.

KAFKASS

Member
Valla kıral zile turhal taraflarında dron uçuruyorlar tikat et .) SİHA mağduru olma

indiana johns

Member
1-2 ay içinde almanyaya gidicem ve bu dedektörü almayı planlıyorum , avantaj ve dezavantajları bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim..
Garrett-GTI-2500-Treasure-Hound-Eagle-Eye-Depth-Multiplier-Süper-Derin-Başlıkla.jpg