Hocalar bi el atin kardesinize:)

cinahmet

Member
Hocam bol bol nasr ve felak oku, hem manen rahatlarsın hem de psikolojikse dualara sarılmak seni bu durumdan kurtaracaktır inşallah. Bu durumların çoğunda olayı atlatacağına psikolojik olarak inanman gerekir, hani hababam sınıfında badi ekrem ateş üzerinde yürüyordu o sahneyi hatırla. Allah yardımcın olsun

hsyn

Member
Hocam bol bol nasr ve felak oku, hem manen rahatlarsın hem de psikolojikse dualara sarılmak seni bu durumdan kurtaracaktır inşallah. Bu durumların çoğunda olayı atlatacağına psikolojik olarak inanman gerekir, hani hababam sınıfında badi ekrem ateş üzerinde yürüyordu o sahneyi hatırla. Allah yardımcın olsun
Okuyorm hoca surekli okuyorm ama o sekildede buhaldeyim

cinahmet

Member
Üstadım birazda kendine ve yaşantına dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum, düzenli yemek düzenli uyumak, alkollü ve gazlı içecekler içmeyerek sporla biraz da olsa ilgilenmek iyi gelecektir, hatta spor yapıp yorulup duş alıp güzel bir uyku çekmekle işe başla bakalım düzelmeler görülecek mi

hsyn

Member
Üstadım birazda kendine ve yaşantına dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum, düzenli yemek düzenli uyumak, alkollü ve gazlı içecekler içmeyerek sporla biraz da olsa ilgilenmek iyi gelecektir, hatta spor yapıp yorulup duş alıp güzel bir uyku çekmekle işe başla bakalım düzelmeler görülecek mi
Hocam bir odada sorun var digerlerinde sorun yok aksama koşustrma icinde oldugm icin yaptgm is geregi yetiri kadr yoruluyorm zaten gun içerisinde hatta halsizlik var cok fazla

hsyn

Member
Bu gün olmazsa yarın birileri yönlendirir seni
Deeeeee

Bak burda her türlü insan var dikkat et.

Özelden biri yazar para pul ister dikkat et !

Bu işlerde çok cambaz var!
Yok hocam para pulla olmaz bu isler bir kurus para vermem ben bu is icin

Asil

Aktif Üye
Senin odana bu kadar rahat kim girip çıkıyorsa en doğru cevabı o verecektir.

hsyn

Member
Senin odana bu kadar rahat kim girip çıkıyorsa en doğru cevabı o verecektir.
Ailemden baska kimse girip çıkmaz hocambenm odaa ma sadace oda deglki basimda hepdertte hep dertte sucm gunahm olmayan seyler gelip beni buluyor

tncysmn

Aktif Üye
Çörek otu eskiden küçük çocuklara nazar değmesin diye bi bez parçasına sarılıp yakasına asılırdı.

"Şu çörek otunu kullanmaya devam edin, çünkü onda ölümden başka her hastalığa şifa vardır" (Sünen-i İbn-i Mace, C.9. H.no:3447)

"Muhakkak ki kara habbede samdan başka her derde bir şifa vardır. Sam, ölümdür. Kara habbe ise kendisine şuniz denilen çörek otudur" (Sahih-i Müslim, C.7. H.no:88)

Bu hadisler ışığında olaya bakarsak; çörek otundan medet umulmuştur.

Dediğiniz yazılı olan kısımlar ise nazar değmesin diye güçlendirmek amaçlıdır.
Diğerleri de aynı şekilde.

Kendi kendinizi bunalıma sokmayın bu tür şeyler düşünerek.

hsyn

Member
Çörek otu eskiden küçük çocuklara nazar değmesin diye bi bez parçasına sarılıp yakasına asılırdı.

"Şu çörek otunu kullanmaya devam edin, çünkü onda ölümden başka her hastalığa şifa vardır" (Sünen-i İbn-i Mace, C.9. H.no:3447)

"Muhakkak ki kara habbede samdan başka her derde bir şifa vardır. Sam, ölümdür. Kara habbe ise kendisine şuniz denilen çörek otudur" (Sahih-i Müslim, C.7. H.no:88)

Bu hadisler ışığında olaya bakarsak; çörek otundan medet umulmuştur.

Dediğiniz yazılı olan kısımlar ise nazar değmesin diye güçlendirmek amaçlıdır.
Diğerleri de aynı şekilde.

Kendi kendinizi bunalıma sokmayın bu tür şeyler düşünerek.

Cok tesekur ederm hocam yorm icn ama eve girdm mi direk içim skliyor evden cktm mi sorn yok eve girmek istemiyorum resmen ailemle bir arada duyamiyorm skliyrm hemrn