Hocalar bi el atin kardesinize:)

hsyn

Member
Sana yada ailene büyü yapilmiş .

Hiç bir şey allah ve kur-an dan üstün değil .

Hiç korkma dediğimi yap bana dua edersin bunlar yeterli gelecek .
Yapicam hocam muklaka ne buyusu ki bu ne icin yapilmis ki

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Rahat uymaman için yada birilerin dediğini yapman için.

çokta önemli değil ne için yapilişi sen onu bozmaya bak bir an önce sonra rahat edersin.

hsyn

Member
Rahat uymaman için yada birilerin dediğini yapman için.

çokta önemli değil ne için yapilişi sen onu bozmaya bak bir an önce sonra rahat edersin.
Hocam ozelden soyleme imkaniniz varmi ne icin oldugunu acaba ?

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dedim ya sen onu bir an önce bozmaya bak.

Wazgecilmez

Aktif Üye
Nazar, bela, huzursuzluk,

Cuma günü sela vakti 41 adet (kara) çörek otunun üstüne tek tek bir Ayetel Kürsi okuyup küçük bir kese veya bildiğimiz naylon parçasına koyup üzerinizde veya evinizde bir köşede saklayabilirsiniz.Okumayı yaparken mümkünse kimseyle konuşmadan bitirin,kolay ve etkilidir.
(okumaya başlamadan önce niyetinizi belirtip başlayın..)
(ALINTIDIR)

Kristof34

DogacıyıZ
Durumuna üzüldüm kardesim sogan kabugu Sedegor ustanın da dedigi gibi cinlerin parası olarak bilinir bunu yapmaktaki amac yapılan büyü sonucu o mekana cinleri toplamak ve büyüyü etkili hale getirmektir. Bu büyü aslında hane ici huzursuzluk amacıyla yapılır isin tuhaf tarafı bu uygulamalar hem birlestirme hem parcalama icin yapılabilir lakin görüyorum ki sizdeki huzursuzluk ve parcalama amacı ile yapılmıs keske yazıyı silinmeden yükleseydin buraya gerci sen gördün hatırlıyorsundur. Yazılar kare veya yuvarlak halka icine mi yazılıydı? Neyse ben sana yapman gerekeni yazayım sende rahatladıgında bir Allah razı olsun dersin yeter. Bir bardak suya 21 ayetel kürsü, 21 fatiha, 21 ihlas, 21 nas, 21 felak ve 497 besmele okunmalıdır. Okunmuş olunan su içilir ve bu uygulama üç gün boyunca tekrar edilerek uygulanır. Hergün bardaktaki suya okumalar yapılırken abdestli olun yeter Allahın izni ile 3. Gün yapacagın son okumadan sonra o gece rahat bir uyku cekip bambaska bir güne uyanacaksın.

hsyn

Member
Durumuna üzüldüm kardesim sogan kabugu Sedegor ustanın da dedigi gibi cinlerin parası olarak bilinir bunu yapmaktaki amac yapılan büyü sonucu o mekana cinleri toplamak ve büyüyü etkili hale getirmektir. Bu büyü aslında hane ici huzursuzluk amacıyla yapılır isin tuhaf tarafı bu uygulamalar hem birlestirme hem parcalama icin yapılabilir lakin görüyorum ki sizdeki huzursuzluk ve parcalama amacı ile yapılmıs keske yazıyı silinmeden yükleseydin buraya gerci sen gördün hatırlıyorsundur. Yazılar kare veya yuvarlak halka icine mi yazılıydı? Neyse ben sana yapman gerekeni yazayım sende rahatladıgında bir Allah razı olsun dersin yeter. Bir bardak suya 21 ayetel kürsü, 21 fatiha, 21 ihlas, 21 nas, 21 felak ve 497 besmele okunmalıdır. Okunmuş olunan su içilir ve bu uygulama üç gün boyunca tekrar edilerek uygulanır. Hergün bardaktaki suya okumalar yapılırken abdestli olun yeter Allahın izni ile 3. Gün yapacagın son okumadan sonra o gece rahat bir uyku cekip bambaska bir güne uyanacaksın.
Allah hepinizden raziolsn hepsimi yapicam hepsini denicem kesinlikle ama kesinlikle cok tesekur ederm hepinize

tntbaba

Yeni Üye
Kardeş çok geçmiş olsun malesef kendini bilmez insanlar bunun gibi sıkıntı verici olaylara başvurup insanların huzurunu kaciriyorlar onlar için cehennemde büyük azap vardır ustalar söylemişler yapman gerekenleri mümkün mertebe abdesli gez o odada uyumadan önce ayet-el kürsü oku çelik zırh gibi seni korumaya alır allah yardımcın olsun

PİLAVCI

Engellendi
Allah hepinizden raziolsn hepsimi yapicam hepsini denicem kesinlikle ama kesinlikle cok tesekur ederm hepinize
Kristof34 ustnanın vermıs oldugu sayısal ayetlerı bır kagıda yaz ve uygula
ve ayetlerı dedıgı sekılde okuyup uygula allahın ıznıyle bu sıkıntın gecer ınsallah ...

PİLAVCI

Engellendi
Durumuna üzüldüm kardesim sogan kabugu @Sedegor ustanın da dedigi gibi cinlerin parası olarak bilinir bunu yapmaktaki amac yapılan büyü sonucu o mekana cinleri toplamak ve büyüyü etkili hale getirmektir. Bu büyü aslında hane ici huzursuzluk amacıyla yapılır isin tuhaf tarafı bu uygulamalar hem birlestirme hem parcalama icin yapılabilir lakin görüyorum ki sizdeki huzursuzluk ve parcalama amacı ile yapılmıs keske yazıyı silinmeden yükleseydin buraya gerci sen gördün hatırlıyorsundur. Yazılar kare veya yuvarlak halka icine mi yazılıydı? Neyse ben sana yapman gerekeni yazayım sende rahatladıgında bir Allah razı olsun dersin yeter. Bir bardak suya 21 ayetel kürsü, 21 fatiha, 21 ihlas, 21 nas, 21 felak ve 497 besmele okunmalıdır. Okunmuş olunan su içilir ve bu uygulama üç gün boyunca tekrar edilerek uygulanır. Hergün bardaktaki suya okumalar yapılırken abdestli olun yeter Allahın izni ile 3. Gün yapacagın son okumadan sonra o gece rahat bir uyku cekip bambaska bir güne uyanacaksın.
bu arada bu konuya senı ben etikeledim umarım kızmamıssındır sayın admın :)