Hocaya yer bağlatma

Güllübahçe

Aktif Üye
Başımdan geçen olay

Bi yerde kazı yaparken bilek kalınlığında yılanlar, sonra kara bi kuş gelip birine çarpıyor sonra karşıdaki dağın kayaları üzerimize yıkılır gibi sallanıyor biz oradaki malı bi türlü alamadık sonra bizi köylü şikayet etti öbür arkadaşta hocaya bağla bakayım surayı dedi hoca bağladı sonra hoca buradaki mal artık kan dönmeyince alınmaz dedi o yer öle kaldı ne olur şimdi orası hep bağlımı kalır o malı kimse alamazmı ?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Alınır da hocaya bağlı dostum hoca varrrrrr hoca var

blntkvlc

Yeni Üye
gösterin yerini ben alayım, hocaları safmı zannediyosunuz. mevzuyu kendine bağlamıştır o

zorluefe

Aktif Üye
Bunu kaç kişi dedi yani kaç hoca peki ne kanı bi ara televizyonda gördük insan kanı falan memlekette manyak çok öle bişi değil demi
en az bir insanı kurban eder hacım fazlasını bilemem ama size bir tiyo vereyim, sitede peygamber efendimizin bir mektubu vardı cin mektubu diğe onun çıktısını al yanına ve nerede ne yapacaksan gündüz yap onlar sabah ezanıyla arşı semaya çekilir,akşam ezanıyla gelir diye biliyom

Güllübahçe

Aktif Üye
Bi hocaya gittim bana bi kitap verdi 3 gün gece dağa çıkıp bu kitaptan surayı surayı okuyacaksın dedi bunu yaparsan 3. gün cinler gelecek 3 şey isteyebilirsin 1. Sağlık 2 define yeri 3 uzun ömür sen hangisini istersen yapacaklar dedi ben 1. Gün gittim 2. Gün gittim 3. Gün dayanamayıp kaçtım dağlar üstüme gelmeye başladı daha neler anlatsam inanmazsınız

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
başımdan geçen olay

bi yerde kazı yaparken bilek kalınlığında yılanlar, sonra kara bi kuş gelip birine çarpıyor sonra karşıdaki dağın kayaları üzerimize yıkılır gibi sallanıyor biz oradaki malı bi türlü alamadık sonra bizi köylü şikayet etti öbür arkadaşta hocaya bağla bakayım surayı dedi hoca bağladı sonra hoca buradaki mal artık kan dönmeyince alınmaz dedi o yer öle kaldı ne olur şimdi orası hep bağlımı kalır o malı kimse alamazmı ?
s.a.değerli kardeşim benim cinlerle ilgili siteye yazdiklarimi yabana atmayin.
Yakinda büyle yerlerle ilgili sitede paylaşacağim ellahin iznile hiç bir hocaya muhtac omayacaksiniz.
Benim yazacaklarim bu güne kadar hiç bir yerde duymamiş olacaksiniz (ilk defa bu sitede paylaşacağim)
bu tertip ister sihirli olsun ister cinli olsun ister büyülü olsun hiç farketmez hepsini iptal eder.kur'an kerim okuyan herkes uygulayabilir.
Saygilar.

maksim

Engellendi
hocaya baş bağlatma diye merakla açtım konuyu meğer başkaymış

amatör033

Yeni Üye
kardeş herkes hocalık yapamaz her hoca da bu işe bakamaz benim de böyle bi yerim vardı hala geri gideceğiz güya hoca sağlam olmalı yani yatıp üç harlilerle konuşabilmeli ama şu kesin ki buldum hocayı bana gitme dedi hoca ama işin içinde çocuğu da var asıl keramat çocukta imiş çocuk üç harflilerle gözümüzün önünde konuşuyor dede diyor benim yere götüreceğim adamları hiç görmediler bile ama gideceğin adamlardan biri pezevenk dedi size yanlış yapacak dedi gerçektende yaptı belinde silahla gelmiş bişe çıksa belkide bize sıkacaktı yani hoca sağlam olmalı üç harflilerle konuşabilmeli

amatör033

Yeni Üye
bizim burda iki sağlam hoca var biri çocuklu olan diğerini de sonra tanıdım adam yatıyor rüyasında konuşuyor buna bizde inanmadık fakat arkadaşımın oğlu ufaktı 8 yaşında falandı adam o yere gitmeyin dedi ya se yada arkadaşlarından bir ikisi ölür dedi inanmadığı için arkadaşıma ufak çocuğun varsa buraya getir dedi çocuğu getirdik çocuğa su dolu bi bardak verdi oğlum suda ne görüyon diye sordu a dede var dedi çocuk konuşş bakalım dedenle babanın gideceği yer nasıl diye sor dedi çocukğa işaretle gitmesin demiş biz de bakıyoruz göremedik bişe ama çocuğa gözüküyor şok olduk yani hoca iyi olmalı ve şuna inanıyorum artık üç herfliler akşam ezanıyla çıkıp sabah ezanıyla çekiliyormus