Hz.İsanın heykeli

bluee

Member
Bir yakınım hz.isa nın heykelini bir kazı sırasında bulmustur yada bulduğunu iddiaa ediyor fotoları paylaşacagım.insan kemiğinden yapılmıştır.bu gerçek olabilirmi bana pek inandırıcı gelmedi ama bu heykelin yurtdışına çıkmasınada açıkcası gönlüm razı değil

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Kemiklerden sandalye masa yaptıklarını biliyorum hatta bunlar bir kilise içinde teşhirdedir.

Heykel için bilgim yok.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Peki hocam ne yapiyim sahtelik olabilirmi sizin düşünceleriniz benim için cok kıymetli yaklaşık 4yil önce yaziştk en son sizinle saygilar
Burada bir Allahın kulu çıkıpta buna bir yorum yapamaz odur budur diye, gideceği yer bellidir, heykel, kitap vs. işleri sıkıntılı işlerdir, sizlerde sıkıntı almayın.

vakko1

Yeni Üye
Selamlar.O kagit parcasi ve tarih bu isin icine girmisse resimdeki sahtedir.Buraya gelene kadar kac yere gitti acaba bu süs eşyasi.İsa betimi kemikle yapilmaz+kafa sola degil saga eğik olur.

bluee

Member
Selamlar.O kagit parcasi ve tarih bu isin icine girmisse resimdeki sahtedir.Buraya gelene kadar kac yere gitti acaba bu süs eşyasi.İsa betimi kemikle yapilmaz+kafa sola degil saga eğik olur.
İşte bende o kağıt parçasına takıldım neden tarih yazdnz die

vakko1

Yeni Üye
İşte bende o kağıt parçasına takıldım neden tarih yazdnz die
kagit parcasida olmasa resimdeki sahtedir.Kafa dik ve saga yatik olmasi lazimdi.Eller cok uzun acilmis ayaklar düz sag bacak sol bacak ile ayni hizada olmamali sag ayak sol ayaga yaslanmis olmali vs vs bir sürü hata var.Kisaca resimdeki Sahtedir.⛔